Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett divat újabban?

Miért lett divat újabban?

Figyelt kérdés

Mostanában a suzukik helyett az astra f-eket szídják sokan. Nem értem, hogy miért? Nekem is egy ilyenem van és nincs vele semmi bajom. 18 éves vagyok és elég sokan "irigykednek". Ezt nem nagyképűségből írtam csak nem értem.


A másik a km tekergetés. Pl van egy 10 éves autó 140-150 ezer km-el akkor az tuti, hogy nem valós, meg sz@rrá van hajtva meg ilyenek. Ez miért van?


2011. szept. 25. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

első kérdésre: vannak olyanok akiknek netán rossz tapasztalatai lennének vele,vagy csak netán ők a saját autójukat nagyobbra tartják!


(személy szerint BMW-s vagyok,azt gondolná az ember hogy én is szidom az összes márkát és csak a presztizs márkákat istenítem)


ez nem így van,egy barátomnak van F-astraja némi igényes tuningal-alufelni,sportdob... és nagyon tetszik az Astra-ja!


2.kérdésre pedig: hogy ne tűnjön olyan korosnak/sokat futottnak!

Sok ember autóvételekor rögtön a kilométeróra állásra tapasztja a szemét...

Én mikor vettem az autóm,rá kb 3-4napra néztem meg mennyi van benne(amikor megvettem meg sem néztem) ,hisz nem ettől lesz egy autó jó!


Egy olyan autó amiben kevés kilóméter van(akár valósan is) az is lehet szar... de olyan autó amiben sok van az is lehet nagyon jó autó! nem egy 300.000+ os autót láttam már jó fényben/jó műszaki állapotban! ;)

2011. szept. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egy 1.3as Swiftet hajtok, és aki ezt az autót szidja, az tényleg nincs észnél. (jó, ütközni azt nem kell vele..)


Nemtudom, honnan/kiktől hallottad hogy szidják az F Astrákat, nekem van pár ismerősöm, aki elégedett vele, én is vezettem már párszor, nem volt vele semmi gond. Max amibe bele lehet kötni ezeknél, hogy egy idő után rohad a kerékjáratoknál, a hátsó lökhárító fölött stb.


Az pedig, hogy egy tízéves autóban ennyi kilométer legyen szerintem teljesen reális. Az én Suzukim pl 98as és 80ezer van benne, viszont jópár évig garázsban állt, és azelőtt nemigen volt soha nagyon használva.

2011. szept. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a nagyokos kisgyerekek unatkoznak azért kezdték ki most az Astra F-et, szerintem sincs semmi baj velük bár nekem Fordom van ki tudja következőnek lehet a Fordot fogják szidni.A km órát pedig valóban felesleges nézegetni főleg ha kereskedésben vesz az ember autót(ezt senkinek nem ajállom) úgyis oda tekerik ahova akarják.
2011. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem fél éves chevroletem van. A te korosztályod mindent szidd ami nem ferrari. :D


2, anya autoja 12 éves, ujjonan vette, és kb 40-50.000 km van benne. :D

2011. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még emlékszem,amikor bejött az F Astra,és mindenki oda volt tőle.Csak időközben sok lett belőle,unalmassá vált,és nagyon sok trehány ember van,akinél nem csoda,ha elromlik,és akkor rögtön az autót szidja.Az én véleményem az,hogy minden autó kicsit olyan,mint a gazdája,ha törődnek vele,meghálálja,ha nem,akkor ott van a híresztelés,hogy szar az autó.Tény,hogy a régebbi Opelek szeretnek rohadni sajnos,de ezen kívül nincs velük baj szerintem.Az óra tekergetés meg véleményem szerint azért van,mert az emberekbe bele rögzült a gondolat a szoci autós időszakban,hogy ami 150 ezernél többet ment,az már sokat futott.Tehát sok embert sokkolna a valós futás,ami lehet akár 300-400 ezer km is,de attól még akár lehet jó is az autó.Akkor van a baj,ha valakinek valóban 150000 km van a 10 éves autójában,és el akarja adni,na azt nem sokan hiszik el neki,pedig az állapota alapján is lehet mérlegelni.
2011. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon idegesít, hogy újabban a francia meg a Suzuki mellett az F Astrákat szidják. Mindig is megbízható autónak számított, és 500e Ft alatt szerintem a legjobb választás.
2011. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen apróságokat nem szabadna elfelejteni, hogy aki 500 ezerért vesz autót az ne gondoljon arra, hogy neki menő autó kell, meg 200Le, mert a gatyája rá fog menni!

Vegyed egy szolid autót, amire azt mondják a hülyegyerekek, hogy fúúúú de gagyi, de legalább nem költi rá a kevéske vagyonát. Egyik ismerősöm 600-ért F Astrát vett, a másik 1.8T Audi A4-et...hát nadd ne mondjam, hogy mennyi pénzt költött rá azóta az audis, és mennyit az opelos. Egy év alatt több százezres különbség.

2011. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!