Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elitelitek az ekkora korkulonb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitelitek az ekkora korkulonbseget, peldaul ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Lany unokatesom (reg ota ismertek egymast) osszejott husz evesen,egy 35 eves mukival.Na ne feljetek,az egesz csalad nagyon felt,es kiakadt,hogy mi lesz ebbol.Es lam,itt vannak,25 ill. 40 evesen,boldog hazasok,egy gyonyoru kisfiuval szeretetben elnek.20 eves koraig ezzel az u.tesommal testverkent szerettuk egymast...jobban ismerem barkinel!!Lehet,hogy

nem pont errol almodozott tini koraban,de most igy kerek neki a vilag.Hazassagot,gyerekvallalast belatjak,hogy elhamarkodtak,de tenyleg csak azt tudom mondani,hogy hihetetlenul boldogok.Ti mit gondoltok?


2013. jan. 1. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el
2013. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi valaszt!
2013. jan. 1. 17:12
 3/7 A kérdező kommentje:
*a valaszt
2013. jan. 1. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Értettem:)
2013. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy rokonom, aki szintén annak idején egy nálánál 24 évvel idősebb emberhez ment hozzá. Most 55 éves, és a bácsi 79 éves. Szeretettel ápolja a bácsit, tisztába teszi, forgatja az ágyba, nehogy felfekvése legyen. Minden idejét vele tölti. Szereti Őt. D én meg azon gondolkodom, hogy ha magához illő korú emberrel kötötte volna össze a sorsát, akkor most még javában élvezhetnék az életet. Mire nyugdíjba megy, lehet, hogy a bácsi már elmegy, és egyedül marad. Jó, nem egyedül, mert vannak gyerekei, de valahogy még is sajnálom őt. Bár lehet, hogy nem kellene, mert nekik így a jó!
2013. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem elítélendő.
2013. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igy,hogy tudom milyen ez,megnyugato ilyet hallani :)

....Es szep...:)

Koszi!

2013. jan. 1. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!