Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a baj velem? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo hogy mindig mikor egy pasi tetszik nekem es en is neki es probal kozeledni en bepanikolok es otthagyom...egy srac kivetelevel aki nagyon tetszik...nem tudom kiverni a fejembol lehet hogy ez a baj?(am evel a csavoval nyaltam s talalkozgattam titokba,mert csaja van )

2013. jan. 2. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet, mert nagyon szereted azt a srácot, így más pasi taszít.
2013. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem... oO

mit takar az hogy "nyaltam" ? :D már bocs...


De am igen.. ha van valaki aki belopózott a gondolataidba.. akkor senki nem lesz elég megfelelő.

Igen.. ez a baj, hogy őt nem tudod kiverni a fejedből.


16/L

2013. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez a nyalás ha jól tudom csókolózást jelent...

amúgy olyan pasival találkozgatsz titokba, akinek van barátnője? szerintem veled csak az a baj, hogy egy k.rva vagy.

2013. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kérdező lefeküdt a fiúval,és a csaj nem tudja pasija kivel találkozik csalja
2013. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fekudtem le ennyire azert nm vagyok hulye ...s kosz a valaszokat:(
2013. jan. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!