Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy szerszámmal nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy szerszámmal nincs esélyem normális párkapcsolatra? Eddig minden lány elmenekült amikor szembesült a méretemmel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 18:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nos persze ez igaz. De ha ilyet keresel, neked is ajánlom pl társkeresőn szóbahozni még az ismerkedés fázis elején, hogy mik az igényeid.
2022. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Én is mindig kisebb mérettel rendelkező adukat fogok ki... sajnos


N

2022. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
#21, Azért ha megnézed néhány helyen, milyen oltást kap minden nő, aki meg meri említeni, hogy fontos számára a nagyobb méret, mert azzal képes igazán élvezni, ezért KOMOLY kapcsolatban különösen lényeges számára ez a dolog, akkor máris latod, miért nem nagyon meri mégsem firtatni a többség ismerkedéskor.
2022. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
#23 sajnos igazad van...hihetetlen, mennyi rosszindulatú, irigy ember van itt, csak a savazás megy meg a mocskolódás, ha valaki le meri írni, hogy a nagy péniszt kedveli. Neked mekkora méret lenne a leginkább ideális?
2022. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
#24 Sajnos tudom, hogy így van, ezért írtam. Sosem centizgetek, nálam úgy tünik, az a jó méret (vagy már kicsit sok is), amit az ujjaimmal épphogy körülérek, ha rámarkolok. /Elég hosszú ujjaim vannak:), és nem kérek f.szfotókat./
2022. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szívesen cserélnék az előttem megszólaló, kisebb méreteket kifogó lányokkal. Én meg pont, hogy a legnagyobb farkakat fogom ki egyhuzamban, szóóó szerint 😅 Még átlagon kicsit felül nem is lenne gondom, de én itt most 20 centi körüliekre és felettiekre gondolok - én meg nagyjából úgy érzem velük magam néha, mintha mindjárt két felé szakadnék. Van egy varázsa de szívesen küldeném őket az előttem levő két lánynak, nekem pedig küldjétek az átlagos pasikat 😅
2022. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26

Nem is lenne rossz ötlet 😀


#22-es vagyok

2022. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
26 hol ismerkedsz? Mennyi nagy farokkal találkoztál eddig?
2022. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
😂😂 Milyen hosszú ujjaid vannak 25-ös?
2022. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29 Micsoda kérdések, ki a fene méri ezt magán!? 😄 (most már én.:)


A tenyerem hossza odáig, ameddig az ujjaim behajlanak, 7 cm. A középső ujjam a legosszabb, 8.3 cm, a hüvelykujjam 6 cm. Ennél azért kisebb, olyan 16 az, amit át tudok fogni, ha nagyon muszáj, 17. De jó, már ezt is tudom....

2022. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!