Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy szerszámmal nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy szerszámmal nincs esélyem normális párkapcsolatra? Eddig minden lány elmenekült amikor szembesült a méretemmel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 18:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
Nekem csak 20/5 de már ettől is tartanak 😞 36F
2022. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan ekkora? 34N
2022. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
#12 Nekem igen ( 11-es voltam )
2022. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Muti mert nehéz elhinni:D
2022. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ezt én is megnézném, mint egy lónak
2022. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

11-est megerősíteném. Nekem is 21/5 a méretem, kerületre 15.5 cm és bár szinte mindenki imádja a látványát amikor először meglátja, sokak számára szex közben már egy durva élmény. Az biztos, hogy gyors pár perces menetem még soha nem volt vele, mert egyszerűen nem tudom olyan gyorsan betenni a nőknek. Viszont ha rászánjuk az időt és kellően benedvesednek, akkor meglepő tud lenni néha, hogy milyen pici csajokba tud tövig becsúszni :) Másik oldalról persze van, aki nem tudja befogadni tövig.


Nem mindegy, hogy hány éves vagy kérdező. Nekem már 16 évesen megvolt 20cm, onnan már csak vastagodott és kb 18 éves koromra el is érte a végső méretét. Az első partnereim kb csak szenvedtek szex közben. Utána viszont elkezdtem megtanulni, hogyan kéne jobban használni. Egyetemista éveimben már profin bántam vele és a puszta méretével is csajoztam, minden hónapban új barátnőm volt. Sokan voltak akik imádták de pl 2-3 napig nem tudtak szexelni utána a dörzsölődés miatt. Legjobban teszed ha olvasol róla, gyakorolsz vele és kialakítasz technikákat.


Lesz olyan 160 centis filigrán nő aki tövig elnyeli a 23 centit, ne aggódj, de ritka. Helyedben célirányosan, társkeresőn úgy ismerkednék, hogy kifejezetten size queen nőket keresnék, tehát akik az igazán nagy farokra hajtanak. Elég sok ilyennel lefeküdtem már, hidd el, ők bírni fogják a méreted. Nyitottságodtól függ, de ajánlom még számodra a házas, már gyereket szült nőket. Akár elváltat, vagy akár párokat akik harmadikat keresnek, hidd el nekem ezzel a mérettel nagy sikered lesz a körükben és az idősebb nők is hálásak lesznek :)

2022. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem a hosszával van baja, #16 hanem a kerületével. Lehet, hogy neked az számít, hogy betold "tövig" a 21 centidet, de a kérdező momentán ott tart, hogy vszleg a makkjáig SEM tud benne lenni senkiben, mert nem jut át a bejáraton. Teccikérteni? Még nem tart ott a probléma, hogy a további 20 centit hogyan tegye be. A te 5 centid nem egy megugorhatatlan mutatvány, de a kérdező méretei mellett én is erősen gondolkodóba esnék.
2022. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%

Milyen nagy problémák 😅😅😅


Engem meg folyamatosan XS-es méretű pasikkal hoz össze az élet, el sem tudod képzelni, hogy örülnék, ha egyszer találkoznék egy olyannal, mint te.


23L

2022. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

16-os vagyok, 17-es én ezt értem, de azt nem tudjuk, mennyire vastag kérdezőnek, mert azt nem írta. Az hogy turista szalámi, azzal nem nagyon tudok mit kezdeni, legalábbis én :D


18-as, miért választasz mindig ilyen rosszul? :)


Az egyik legizgalmasabb volt számomra mindig olyan lányokkal lefeküdni, akiknek korábban XS-es volt a pasijuk, és most végre egy XL-est találnak a nadrágban. Öröm nézni ilyenkor az arcukat :)

2022. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"18-as, miért választasz mindig ilyen rosszul? :)"


Mert nem azzal kezdem az ismerkedést, hogy a méreteiről kérdezek.

2022. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!