Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon tudok majd normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tudok majd normális párkapcsolatot kialakítani 13cm-es pénisszel? Vagy marad a sokak által emlegetett cuckold kapcsolat? F/28

Figyelt kérdés

Egy világszép lánnyal hosszú évek óta ismerjük egymást. De az utóbbi időben laza kapcsolat alakult ki. Gyakorlatilag az ujja köré tekert a játékosságával és ahhogy húzta az agyam. Azonban egy kettesben eltöltött éjszaka után gyakorlatilag "kirúgott". Az a baj, hogy nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy nem voltam neki elég jó az ágyban. Hisz, olyanokat mondott, hogy (barátnője bíztatott ezzel) : "Fél, hogy szerelmes lesz belém."

Némi kompexusom így is van a méretem miatt (13 cm, és volt aki kinevetett mikor meglátta). De (szerintem) elsősorban a férfi "dolga" kielégíteni a nőt. Nem állítom, hogy én vagyok a legnagyobb lepedő akrobata, de tudom, hogy kezdő sem vagyok. De az ilyes fajta visszautasítás borzasztó számomra.



2021. ápr. 14. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Először döntsd el: szex vagy normális párkapcsolatot szeretnél?
2021. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Voltam együtt ekkora mérettel de az akkori párom nem nyavajgott miatta, nem volt komplexusa és tudta használni a farkát. Felfogta ép ésszel hogy átlagos mérete van és nem azon múlik a jó szex hogy minél nagyobb farka legyen.
2021. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem a méreted a baj, hanem a hozzà csatlakozó dolgok. Az első 7-8 centi az, amit egy nő jónak tud megélni, utána kellemes érzést adó idegek nincsenek. Érezni érzed, de az már csak plusz.


Vagyis ahhoz, hogy JÓ legyél főleg tapasztalat, magabiztosság, kiállàs kell, nem 25 centi.

2021. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
13 cm az átlag rengetegen élnek akkorával meg még kisebbel is. (bár én nem szeretném, ha csak ekkora lenne :D de ugye nem választás kérdése a dolog, mindenkinek, akkora, amekkorát adott neki a sors azt vagy elfogadja vagy sem.)
2021. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1#

Nem értem a kérdést. Nem lehet jó szex párkapcsolatban? Hogy érted?


2#

Tisztában vagyok azzal, hogy nem feltétlen attól függ. De sajnos nem tudok másra gondolni. 2 hónapon keresztül húztuk egymás agyát, órákat beszélgettünk telefonon. De az első éjszaka után ennyi volt.

El kell fogadni. Tudom. De megőrjít a gondolat, hogy ez miatt. És változtatni sem tudok rajta, bármennyire szeretnék.

2021. ápr. 14. 10:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:

Nem, pont hogy nem erre akartam utalni.

Párkapcsolatban a nő veled ismerkedik. Nem a farkaddal. Az csak veled jár. Nyilván nagyon fontos a szex, de ha szeretsz valakit és eljuttok odáig, akkor ha jó, ha rossz megadjátok az esélyt egymásnak, hogy fejlődjetek és jobbak legyetek. Mert egymásról szól az egész.


Míg szexkapcsolatban igenis lehetséges, hogy méret alapján fognak ítélni.

2021. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Legyél sikeres (pénzes) férfi, a nőket ismerkedéskor nyűgözd le drága programokkal, ajándékokkal. Akkor meg akarnak tartani, és elhitetik veled, hogy te vagy nekik a legtökéletesebb pasas. Kb. ilyen dumával: “Valójában nekem a te méreted a tökéletes, nagyobb méret már egy kis durvulásnál is fájdalmat okoz.”
2021. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7

Biztos vannak olyan nők vagy férfiak akik hasonló módon gondolkoznak. De remélem kevesen vannak.

De minek a játszmázás? Vagy miért kell éppen hónapokat húzni a másikat,ha csak kíváncsi volt, milyen a másik az ágyban.

2021. ápr. 14. 10:41
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Milyen fura.


Immáron a gyakorit is ellepik a cuckold fétises trollok, nem csak a redditet. Eddig csak egy-két ilyen élettelen kutya fordult meg itt és próbálkozott, de az utóbbi időben elég sok van itt.


Jó lenne felfogni, hogy erre amúgy nem vevő senki :/


A 13-14 cm az átlag péniszméret, mindengol. Igen, afrikában, ázsiában, európában és nagyjából mindenhol. Ezt számos urológiai kutatás és tanulmány támasztja alá.


Bár, nem tudom minek írom le, mert a cucktrollok arra verik, hogy magukat alázhatják meg, pont mint a kérdésedben Te is.


Szánalmas. 🙃

2021. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Ne gondold ezt játszmázásnak. A női természet része, hogy a számukra elérhető legsikeresebb pasasoknak könnyen adják magukat, tőlük nem is várnak alkalmi szexnél nagyobb megbecsültséget. Kapcsolatra nem a legsikeres, de összességében vonzó "megbízható" pasasokat keresik, nekik pedig komolyabban törniük kell magukat a szexért.


De átlag férfi természet része is, hogy a számára legkönnyebben elérhető csajokat észre se vesszi. Aki szintjéhez mérten csak kicsit vonzó, az max. szexre kell. Szuper csajért meg nagyon tudjuk törni magunkat.


#7

2021. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!