Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok/nok! Ti kialakitanatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/nok! Ti kialakitanatok kapcsolatot egy korabban zullott eletmodot folytato pasival?

Figyelt kérdés
Olyan pasival aki korabban meglehetosen benne volt az ejszakaban. Meglehetosen sok penzt koltott italra es prostitualtakra, viszont megcsomorlott ettol az elettol. Azota teljesen szolid, visszafogott eletet el. A munkaja mellett tanulni szeretne, sportol, sajat lakasban gondolkodik stb. Valaszaitok elore is koszonom. 28/ferfi

2019. júl. 27. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem , NEM!
2019. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez meg kellene ismernem a pasit. Mindenkinek lehetnek rossz korszakai. Nekem is volt egy olyan korszakom, amikor ittam, buliztam kb minden második nap.

Ha látnám hogy a pasi le van nyugodva, nem alkoholista stb, akkor kezdenék vele kapcsolatot.

2019. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenkinek van multja. De mivel 28 éves korára benőtt a feje lágya ezért semennyire nem érdekelne hogy miket csinált.
2019. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A múlt az a múlt - a jelene pedig most van.
2019. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jelenlegi énje számomra rendben van miért is ne?!
2019. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ.
2019. júl. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mostanra tényleg felnőtt, lenyugodott, teljesen oké nekem. Régebben én sem éltem valami szolid életet, de hát ez van. :) (Punk csaj voltam kívül belül, ez kicsit háttérbe szorult azóta 😂)

Fiatalnak is kell lenni. :)

(Sok sikert amúgy a továbbiakban!)

2019. júl. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!