Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon tudok majd normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tudok majd normális párkapcsolatot kialakítani 13cm-es pénisszel? Vagy marad a sokak által emlegetett cuckold kapcsolat? F/28

Figyelt kérdés

Egy világszép lánnyal hosszú évek óta ismerjük egymást. De az utóbbi időben laza kapcsolat alakult ki. Gyakorlatilag az ujja köré tekert a játékosságával és ahhogy húzta az agyam. Azonban egy kettesben eltöltött éjszaka után gyakorlatilag "kirúgott". Az a baj, hogy nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy nem voltam neki elég jó az ágyban. Hisz, olyanokat mondott, hogy (barátnője bíztatott ezzel) : "Fél, hogy szerelmes lesz belém."

Némi kompexusom így is van a méretem miatt (13 cm, és volt aki kinevetett mikor meglátta). De (szerintem) elsősorban a férfi "dolga" kielégíteni a nőt. Nem állítom, hogy én vagyok a legnagyobb lepedő akrobata, de tudom, hogy kezdő sem vagyok. De az ilyes fajta visszautasítás borzasztó számomra.



2021. ápr. 14. 10:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9

Köszönöm a válaszod. Igen, valószínű szánalmas a kérdés ami megfogalmazódott bennem. Számomra elképzelhetetlen, hogy akit szeretek mással lássam. De jött az a kósza: Mi van ha...?

Csak a gondolat, hogy nem jött össze, pont vele, pont most, pont ez miatt... Tudod, ez borzasztó rossz.

2021. ápr. 14. 11:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz nőd megèrted.
2021. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, nekem is 13-14 cm.

SOHA nem ezen múlt, hogy ki tudtam alakítani normális párkapcsolatokat. Úgyhogy gyorsan felejtse el ezt a baromságot...47/ f.

2021. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Elképzelhető hogy azért dobbantott mert nem voltál jó az ágyban, de megsúgom az meg NEM a méreten múlik. Hullámhossz, közös "frekvencia", mennyire tudod elkapni hogy mire van szüksége a partnerednek.
2021. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is max 13, mégsem volt rá panasz. Bár az is igaz, hogy én nagyon nehezen megyek. Szóval Nálam 99%ban a lány előbb élvez. Ha meg akármi miatt lelankadt a "hangulatom", egy kis nyelvjátékkal csodákra voltam képes. Volt, aki meg is mondta h előttem senki sem tudta orálisan kielégíteni.

Szóval kis fantázia, és minden ok:)

2021. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Az érdekes az egészben, hogy élvezte az együttlétet. A barátnőinek sem mondott mást, mert nem értem a dolgot és utánajártam. Jól érezte magát a közösen töltött idő alatt.

De lehet hogy a nő ennyire impulzív és félreismertem egy kicsit. Amilyen gyorsan, nagy hévvel indult az egész... Ugyan olyan gyorsan ki is kopott belőle és nem csak velem volt gond. (?)

Csak nem hagy nyugodni még meg nem értem. Miért? Miért így?

2021. ápr. 14. 12:57
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiataloknál gyakran előfordul, hogy amikor megkapja a másikat, akkor úgy érzi, hogy elérte a célját és már nem is érdeklődik a másik iránt.

Ennek semmi köze az ágyban nyújtott teljesítményhez.

2021. ápr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!