Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért alakulhatott ki bennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakulhatott ki bennem az érzés, hogy szeretek behòdolni a nőknek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 05:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor ne haragudj meg, hogy ezt a tippet adtam neked,

A kérdés kiírása miatt hittem hogy ebből lett eleged.

Ahogy mondod is az a fontos, hogy jól érezd magad,

Hogy más mit mond rád inkább meg se halljad!

2022. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Dehogy haragszom! :)

Egy pár éve változtam meg, azelőtt meg egy párkapcsolatom volt.

2022. okt. 28. 10:59
 13/14 anonim ***** válasza:

Tulságossan kontrolálo anya vagy ha azt láttad, hogy anyád hordja otthon a nadrágot es nem apád.


Szerintem alkati kérdés is mert valakiből ugyanaz mást hoz ki.

Szerintem egy nőkkel szembeni komplexus kihozhat valakiből szub de domináns vágyakat is, attol függően alkatilag milyen.


Sok a szub hajlamu férfi es nő is. Szerintem ez azert van mert ősztönüknél fogva alkalmazkodni akarunk a szabályokhoz hogy betudjunk illeszkedni.

2022. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a szüleim miatt lenne, vagy a neveltetés miatt.

Korábbi párkapcsolatomban domináns férfi szerepet töltöttem be, ami sokszor nehezemre esett, de mivel ez tette boldoggá a szerelmem, ezért mindent megtettem a boldogsàgàért.

2022. okt. 28. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!