Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci nőknek többnyire nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőknek többnyire nagyobb szeméremajkakkal vannak megáldva?

Figyelt kérdés
Még sajnos nem voltam duci nővel. És vegyünk példának egy 100-110kg-os 170Cm magas nőt. Általában az ilyen típusú nőknek nagyobb szemérem ajkai vannak? Mennyire salátás ilyen nőknek a puncijuk?

2022. okt. 19. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy vettem észre, hogy nagyobb
2022. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyobb, mivel oda is hízunk. De pl. az enyém nem olyan dundi sajnos. (Majdnem pontosan akkora vagyok, mint a leírásodban.)

Ez is egyedi dolog, alkat kérdése.

A kisajkak milyensége szintén. Az enyémek eléggé kilógnak, de pl. a barátnőmnek teljesen baba puncija van (nem láttam, csak beszéltünk róla).

N

2022. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 94 kg voltam, akkor nem volt nagyobb, csak a szeméremdombom, babapuncim van. Most 65 kg-san abból is lement bőven.
2022. okt. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagy ajkaik nyilván nagyobbak, de a kisajkaik meg nem attól függnek, hogy valaki duci vagy nem.

Mondjuk duci nőnek még nem láttam igazi nagy, kilógó kisajkakat, de lehet csak véletlen, viszont vékony csajoknak meg sok ilyen kisajkakat láttam, azok szuperek.

2022. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nagyajkak környéke igen elég duci. Viszont a kisajkak mennyire lógnak ki az nem ettől függ, mármint azok mérete.


Én voltam 80-140+kg-os csajokkal is. A szemérem domb és a punci környéke is elég duci tud lenni, viszont vékony lánynál is van akinél husisabb ott lent.

2022. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz a túlsúlytól salátásabb, de elkezd behízni a p.ncijuk is a szeméremdombra lerakódó hájrétegtől.
2022. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!