Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek mennyire jön be, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyire jön be, ha egy férfi gyorsan két három perc után elmegy?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Képzeld el, hogy van egy szuper járgányod. Elkezded vezetni és mire bele melegednél a vezetésbe már vége is van.

Na kb mi is ezt érezzük mikor a csávó túl hamar megy el.

2022. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Egy prostinak nagyon mert gyorsan letudta a fuvart. Egy nőnek semennyire, főleg ha nem vagy képes folytatni, vagy hamar ismét támadóba helyezni magad.

Fordított helyzetben te mit szólnál amikor a lány leveszi a bugyit, de máris elélvez és közli, bocsi de ennyi volt?! Szerintem neked sem lenne őszinte a mosolyod.

2022. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha bírja folytatni nem gond egyáltalán.
2022. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Ha utána szájjal kielégítene nem szólnék
2022. okt. 14. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Van akinek biztos bejön, aki szeret hamar túl lenni rajtad. Annak lehet bejön a bagzónyúl féle, önző, lihegős, versenyló reszelésed. Más azokat a férfiakat preferálja akiknek van szexuális kultúrája, fantáziája, önkontrollja és érdekli a partnere élvezete is.

Majd az adott nőnél kell megfigyelni melyik típus. Aztán vagy alkalmazkodsz te is hozzá, nem csak a magad 3 percére figyelsz, vagy mehetsz fizetőshöz. A szexuális életed a te felelősséged.

2022. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
asszem a nők többsége inkább a 10-12 percet preferálná. Az nem annyira rövid, hogy ne lehessen kielégülni egy jó dugástól, de nem is olyan hosszú, hogy rámenjen a fél napod vagy ne tudjál egy quicky-t nyomni bárhol
2022. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem egyáltalán nem jön be, a kérdést se tudom értelmezni. Ezen mi kéne hogy bejöjjön? Ha 3 perc után puha a farkad azonnal, akkor olyan mintha azt kérdezném, neked bejön-e a száraz vagina amivel nem lehet dugni.
2022. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Biztos fura vagyok, de nekem van, mikor bejön. Szeretem a gyors, szenvedélyes meneteket. Inkább legyen több rövid, mint egy hosszú menet.
2022. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 látod ez fordítva is igaz, ha egy nő jobban szereti a nyalást mint a dugást akkor nem fog szólni érte, de ha dugni is szeret akkor kevés neki 1-2 perc maszatolás
2022. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

A prostiknak szokott tetszeni :D :D


pár perc d*gásért cserébe keresnek 30-50e forintot.

2022. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!