Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A puncun a nőknek lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puncun a nőknek lehet bármit is szégyellni?

Figyelt kérdés
Forma anyajegy szőrzet
2022. okt. 20. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Persze. Én pl. nem szeretem a puncim. Túlságosan kilógnak a kisajkak. Nem szép a színe, túl sötét. Van rajta éranyajegy is. Ráadásul nem szép telt a szeméremajkam, hanem üres bőr...

Szerintem az egész gáz.

2022. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem,egy megfelelő szexuális érettséggel bíró férfinak nem a kinézet a lényeges.Férfiak hímvesszője is különböző.
2022. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 ha ez megnyugtat, kb. minden nőnek sötétebb ott a bőr és gyakoribb a kilógó kisajak, mint a babapunci. És nagyon sok pasinak tetszik :)
2022. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Az elsőhöz hasonlóan én sem szeretem a puncim, egyszerűen nem tetszik, sötétebb a színe nekem is, és olyan "husos"...
2022. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Persze mindenkinek mást a "szép". Ami attol eltér az szégyelhető.
2022. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
higgyétek el, hogy nem látjátok objektíven, nagyon elenyésző azon puncik százaléka (szinte 0), ami nekünk ne tetszene!
2022. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
A lányokat alapból úgy nevelik, hogy az szégyelni való dolog.
2022. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Ki neveli így őket? Egyes vagyok, de ilyet soha senkitől nem hallottam.. Eltévesztetted a századot.
2022. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Szorongani bármiért lehet csak éppen nem sok értelme van. Főleg a p.nci esetében, minden p.nci gyönyörű :) Nem nagyon hallottam még olyat hogy ott az ágyban egy gyönyörű, jófej, nyitott, szenvedélyes nő és valaki azt mondja áááá nekem inkább az xy fazon tetszik jobban ne is csináljunk semmit.
2022. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
#9 ja, nyilván ha gyönyörű, jófej, nyitott, szenvedélyes a nő, akkor mindegy milyen a puncija...azért vannak ám igények.
2022. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!