Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A puncun a nőknek lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puncun a nőknek lehet bármit is szégyellni?

Figyelt kérdés
Forma anyajegy szőrzet
2022. okt. 20. 13:53
1 2
 11/15 GFman ***** válasza:
100%

Kétféle nő létezik :) [link]

Én még akár milyet láttam sosem gondoltam arra, hogy ezt biztos szégyelli magán a nő.Nagyon salátalevéllel személyesen még nem találkoztam, de biztos nem cikiznék ezért egy nőt sem. Kb. annyi jelentősége van, mint a különböző mellbimbóknak.

2022. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#10

bár nem 9es vagyok, de válaszolok rá: igen, hogy milyen fajta a puncija, akkor teljesen mindegy!

2022. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12 centis kis farokkal áldott meg a sors. sosem tudott úgy élni bennem mint egy szégyellnivaló dolog mert nem tehetek róla, ez jutott, nem lesz nagyobb csinálhatok bármit vele, megpróbálom majd jól használni ha alakul valami. szerintem az én felfogásomban ugyanúgy nem zavarna ha nőnek születek a másabb punciformám mint az általam elvárt. meg sok esetről olvastam is hogy nem minden esetben elvárt a tökéletes babapunci, sokan örülnek ha eljutnak odáig és megelégszenek hogy olyan amilyen
2022. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Én láttam már olyan puncit amit otthagytam volna...
2022. okt. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
A kilógó kisajkakkal remekül lehet játszani. :) #1-nek üzenem, hogy akinek nagyobb kisajkai vannak (nekem is az tetszik igazán) jó, ha tudja, hogy izgalmi állapotban megduzzadnak és kitárulnak, szerintem igazán szépek! A barnaság mindenkinél megvan, kinél mélyebb, kinél halványabb, és különösen a sötétbarna izgató, amikor a kinyíló kisajkak rózsaszínje középen kilátszik.
2022. okt. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!