Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm elég régimódi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elég régimódi az ágyban, semmi újításban nincs benne. "Fejleszthető" ez valahogy?

Figyelt kérdés

A szex kb annyiból áll hogy én legyek felül, ő alul, majd fordulunk, ő elélvez és ezután én is, de csak gumiban. Nagyon ritka amikor mondjuk kutyapózban engedi, mert állítása szerint fáj neki. Illetve szintén ritka hogy gumi nélkül élvezhetek el a testére. Orál nincs, viszont én nyalnám szívesen csak már ez sem vonz annyira mert úgysem viszonozza.

Nagyon hiányzik hogy legalább néha leápoljon a szájával. Higiéniai probléma biztosan nem lehet a háttérben.


Lehet ezen a hozzáálláson változtatni valahogy? Eléggé lemaradottnak érzem magam ebben a helyzetben mert tudom hogy ennél jobb, élvezetesebb is lehetne a szexuális életem, és ő is kipróbálhatna új dolgokat, de hiányzik ez a nyitottság belőle.

34f, 3,5 éve vagyunk együtt.


2022. okt. 27. 15:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
10#-es lehet az új pasija kielègìtette? :-)))
2022. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%

11: vagy parázott, hogy az új pasi is pattintja.


Nyilván bármelyik lehet a háttérben.

2022. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 GFman ***** válasza:
44%
3,5 év alatt azért csak változhatott volna valamit, ha akart volna! Nekem ez azt jelenti, hogy kb. teljesíti neked a minimumot, hogy ne problémázz a sex miatt, hogy egyáltalán nincs.Ha tuti nincs neki más rajtad kívül, akkor 3,5 év alatt nem kellene ennyire laposnak lenni a sexnek 2 ember között.Vagy válás lesz a vége, ha neked a sex része nagyon fontos! Vagy mint embert szereted annyira, hogy vele maradj még x évig, de majd keresel helyette valakit akitől megkapod ezeket, akár prostit is.Én, ha több, mint 3 évig tűrtem volna ezt,lelkiismeret furdalás nélkül hagynám ott, nem próbálkoznék vele, hogy majd változik-e vagy nem.
2022. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

"az új pasijával már rögtön tudta, hogy mind a három lyuk bejárat"


A te új barátnőd milyen gyakran dug meg téged felcsatolható pénisszel?

2022. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a barátnőm pont ilyen volt. Kiderült róla h durván szubmisszív. Mivel sose jutottunk egyről a kettőre, nyilván fel sem merült, a bdsm ötlete. 2.5 év után feladtam és megmondtam h ha ennyire nem illünk össze az ágyban akkor inkább szakítsunk. Utána egy kb 5 órás beszélgetésben mindketten kimondtuk h mi izgat minket. Azóta alázom és büntetem. Amit élvezek egyébként. Orált magától nem csinál, de kényszerből igen, és már a gondolattól is nedves, h kényszerítem. Ugyanez igaz a többi dologra. Szerintme kevés embernek van ilyen izgalmas szexuális élete mint nekünk, de ha akkor nem beszéljük meg, talán sose derül ki
2022. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
46%

Édes faxom.


Ha már 3,5 éve még csak hajlandóságot sem mutatott arra, hogy legalább megpróbálja, akkor szerinted miért változna meg hirtelen?


Komolyan nem értem, hogy egyesek miért szenvednek egy sz*r kapcsolatban évekig.

2022. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Azt írod elélvez. Tuti? Ha így van, akkor máris azon kevesek közé tartozik aki el tud élvezni aktus közben. Nőknél gyakori jelenség hogy 1 adott módon képesek elmenni. Gondolom ez nem probléma neked, és örülsz hogy élvezi a szexet.


Előjáték nincs is nálatok? Akkot lehetne próbálkozni oda-vissza. Szépen lassan haladva, amikor már nagyon be van indulva. Te is jeleznéd hogy jólesne. Nyilván erőltetni nem lehet, tehát ha teljesen elutasító akkor nem sokatlehet tenni. Kutyapóz lehet fájdalmas, nekem is az, nem.is erőltetjük. De pl lehet variálni, lefekszik hasra és úgy hátulról. Az már nagyon élvezetes, lehet neki is tetszene.

2022. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
Hajaj, 10-es, 2 bejáratod neked is van!
2022. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"A te új barátnőd milyen gyakran dug meg téged felcsatolható pénisszel?"


"Hajaj, 10-es, 2 bejáratod neked is van!"


Tudjátok, mi a vicces?


Én sosem kértem tőle anált, nem vagyok a rajongója. Sokkal, de sokkal kevesebbet szerettem volna elérni szexuális téren.


A szakítás után viszont mindent is bevállalt az új pasasnak, mert rajta volt a para, hogy megint szakítás lesz a prűdség vége.


Ez a tipikus ló másik oldala, amikor van egy párod, aki szakít veled, mert nem voltál elég figyelmes, erre a következőt úgy túlkompenzálod, hogy szerencsétlen levegőt nem kap.

2022. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A nők úgy vannak vele hogy örülj ha dolgozhatsz rajta
jún. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!