Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a párom szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom szexuálisan teljesen régimódi? 27N

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt és a kapcsolatunkban a szexen kívül minden kifogástalan. Általában heti 2x szeret kezünk amik tényleg jók, viszont én szeretem a durvább szexet amire ő képtelen ugyanis végig azt kérdezgeti hogy biztos nem fáj valamint hogy ő ezt nem meri nehogy megsérüljek. Az utóbbi időben elkezdett izgatni hogy milyen lehet egy hármas így hát felvetettem hogy vegyünk be egy harmadik félt akár férfit akár nőt. Erre ő teljesen kiakadt hogy én ezt mégis hogyan gondolom valamint hogy ő nem hajlandó senkit bevenni akár nő akár férfi. Szerintetek baj hogy így 10év együttlét után szeretnék valami újítást a kapcsolatunkban?

2022. júl. 5. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Elképzelhető az, hogy attól tart, hogy ha bevennétek egy harmadikat akkor vele jobban élveznéd a szexet mint vele ?
2022. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Hármasban szerintem kevesen vannak benne

És nem ritka hogy az egyik fél irigy lesz

2022. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak az a baja hogy félt, akkor a te komunikáciodon mulik, hogy elmagyarázd neki, hol vannak a határaid, és az amit csinál, még a normális se, nem hogy durva. Egyszeruen beszéld meg vele, hogy mire vágysz, hogy nem fáj, hogy hiányod van konkrétan erosebbre. En se gondolom hogy jo otlet rogton harmadikat hívni az helyett, hogy megprobálnád komolyabban elmagyarázni elotte, hogy kevesled a sexet.
2022. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Ő lehet régimódi... szerinted.

Te meg extrémebb vagy az átlagnál. Szerintem.

Amugy nincs semmi bajom azokkal akik kicsit merészebben kapcsolódnak ki. En is kiprobálnám.

30f

2022. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Az unalomba fog fulladni a kapcsolatotok.

Nálunk ugyanez volt a probléma: 15 év után megvolt a heti "kötelező" aztán alvás. És ez nekem egyre kevesebb lett!

Aztán egyszer messziről látogatóba jöttek a legjobb barátja meg a neje és itt is aludtak. Kis iszogatás után játék, üvegforgatás, és amikor már nem volt mit levenni, szexuális feladatok. Nagy összeborulás lett a vége.

Mint kiderült, náluk is ugyanez volt a probléma...

Azóta járunk néha házibulikba (nálunk ez az orgia polgárias elnevezése).

2022. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha a szex nem működik egy kapcsolatban akkor az csak félkapcsolat. Különbözik a szexuális igényetek, ez általában hosszú távon nem szokott túl sok jóra vezetni... most kezdett benned gyűlni a feszültség e miatt. Sajnos rossz hírem van, később sem lesz jobb...
2022. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
A hármas plusz pasival nekem se férne bele, viszont ha keményebben szeretnéd megkapni az egy elvárható és teljesíthető feladat. Nyilván ha nem tőle, idővel mástól fogod megkapni. Vagy mellette vagy már új kapcsolatban. Nem nyitott ilyen beszélgetésekre hogy neked mi esne jól? És hogy meddig mennél el? Akár filmekkel, konkrét dolgokkal ötleteket adni neki hogy igen, ez az amit akarok. Tegyél bele kis energiát, ha nem működik együtt akkor elveszít téged…
2022. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Magasabb szinten mozog a szexualitásod. A vágyaid nem fognak elmúlni, sőt csak erősödni idővel ahogy egyre jobban megismered saját magad. Valószínűleg még csak a felszínét kapirgálod.

A köztetek lévő szexuális "olló" csak tovább fog nyílni egyre nagyobbra. A párod, ha nem affin rá nem fog tudni felzárkózni. Ez olyan hogy vagy belülről jön, vagy sehogy. Tessék-lássék eljátszva hiteltelen, nem adja meg azt a kielégültség érzetet amire vágysz.

Az hogy mihez fog vezetni előre borítékolható... a kérdés csak az hogy mikorra terebélyesednek a rések repedéssé, hasadékokká. Idő kérdése. Van akinél évekig tart, van akiknél nem mire megrogynak az alapok az eltérő szexualitás miatt.

2022. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Sosem lesztek sexuálisan egy hullámhosszon. Szerintem cserélj. 25L
2022. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Hogyha szereted őt, akkor kompromisszumot tudtok kötni ebben is. Azért felnőtt embereket ne hajtson már 100%-ban a vágyai. Nehogy már emiatt 2 egymást szereti ember szakítson, mert más a szexuális habitusuk. Pl vess be segédeszközöket közben, meg a kezedet és ki fogsz tudni elégülni így is. A párod is változhat még az idővel ebben. Én emiatt tuti nem szakítanék, azért nem a szex a legfontosabb dolog, csak egy kellemes velejárója a kapcsolatnak.
2022. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!