Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a párom szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom szexuálisan teljesen régimódi? 27N

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt és a kapcsolatunkban a szexen kívül minden kifogástalan. Általában heti 2x szeret kezünk amik tényleg jók, viszont én szeretem a durvább szexet amire ő képtelen ugyanis végig azt kérdezgeti hogy biztos nem fáj valamint hogy ő ezt nem meri nehogy megsérüljek. Az utóbbi időben elkezdett izgatni hogy milyen lehet egy hármas így hát felvetettem hogy vegyünk be egy harmadik félt akár férfit akár nőt. Erre ő teljesen kiakadt hogy én ezt mégis hogyan gondolom valamint hogy ő nem hajlandó senkit bevenni akár nő akár férfi. Szerintetek baj hogy így 10év együttlét után szeretnék valami újítást a kapcsolatunkban?

2022. júl. 5. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked ilyen újítás kell, nem biztos hogy úgy szeretitek egymást, ahogy kellene.
2022. júl. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Azért régimódi mert nem akarja a szexet durván és a hármast kipróbálni?
2022. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a vadabb szexet, viszont nagyon vágyok néha többes szexre. Egyetem alatt próbáltam párszor - azóta sem. de 12 év hű házasság után nagyon szeretnék egy igaz gruppot - de a párom hallani sem akar erről.

És nagyon szörnyű, hogy nem tudom kiélni ebben magam! (a párom tudott arról, hogy korábban gruppoztam, és nem zavarta)

Nem tudom, hogy hova vezet, de egyelőre ő hajthatatlan.

2022. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyenekre vágysz szerintem próbáld meg rábeszélni arra hogy csináljátok közösen egy másik párral elsőre úgyhogy mindenki csak a sajátjával csinálja aztán hátha tetszik neki És benne lenne másba is én számtalanszor csináltam így! 28f
2022. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!