Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondják, hogy nem a méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy nem a méret a lényeg, de mi van ha mégis?

Figyelt kérdés

Lehetséges,hogy a hüvelyemben van egy olyan pont, amit csak nagyobb mérettel lehet stimulálni?

Azt mondják, hogy a hüvely csak 5-10 cm részen erzékeny és azt kis méretű pénisszel is lehet stimulálni, de én nem érzek semmit olyan rövid szakaszon, csak sokkal mélyebben. Velem van a gond vagy ez fiziológiás?


2022. okt. 23. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez könnyen van így egyes nőknél. Szóval a méret igenis lehet a lényeg.
2022. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb nőnél a hüvely alsó harmadában sokkal több idegvégződés van, mint a felsőben. De természetesen vannak egyéni sajátosságok.
2022. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Veled van a gond, egy normális nő egyszerű simogatástól is eltud élvezni, nem kell loval kefélnie.
2022. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem lényeges.
2022. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Eleve hülyeség a pénisztől várni az orgazmust, mert az a megtermékenytésre szolgál. Orgazmust lehet okozni kézzel, szájjal, de a legkevésbé a pénisszel.
2022. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Fú utolsó,te biztos valami önbizalom hiányos,kisfarkú férfi lehetsz, valószínűleg még pinát se láttál,ha ilyen hülyeségeket írsz hogy,simogatastól is eltudunk élvezni🤦 Na de mindegy, kedves kérdező igenis számít a méret, ahogyan az is hogy tudja megfelelően használni a szerszámát.
2022. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Vagyis azt a harmasnak írtam,csak mikor írtam még nem voltak ott ezek a kommentetek.
2022. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%
Nincs veled semmi gond. Pl. a méhszájat kis pénisszel nem lehet elérni. Márpedig nekem partnereim imákat zengtek, mikor 20cm méretemmel töfködtem őket ott. Azt mondták, jobb mint az orgazmus, ezt is egész testükben érzik és botrányosan jó. Meg ugye általában minél jobban kitölt egy hímtag annál izgatóbb gondolati és fiziológiás módon egyaránt. Szívesen megmutatom hogyan lehet mélyen stimulálni..
2022. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinél más. Nekem sem az alsó rész érzékeny, hanem a méhszájnál és imádom, ha ott simogatja a pasi. Nem rossz kicsivel sem, de sokkal kevesebb. Ezt nem tudja visszaadni sajnos.

De mindenki más, mindenki normális.

2022. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
A csiklóban és a hüvely alsó harmadában van a legtöbb idegvégződés. Amúgy meg vegyél akkor egy szép nagy dildót és tapasztald ki magadnak. Ha mégis van valami "különleges" pontod mélységben akkor meg keresel magadnak nagyobb szerszámú pasit, vagy átlagost és olyan pózokban dugtok ahol eleve mélyebbre megy.
2022. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!