Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják a lányok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a lányok, hogy nem a méret a lényeg, amikor megriafnak az extrém mérettől?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Te mit szólnál,ha mondjuk valaki az ujjai helyett az egész alkarját akarná beléd gyömöszölni? :D Szerintem a lányok (és köztük én is) inkább arra szokták használni ezt a "kifejezést",hogy a 15 centis farok az nem kicsi és még,ha kisebb is van nekik és jól bánik vele akkor teljesen mindegy,hogy hány centi. 23/L
2015. okt. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mekkora az az extrém méret? ;)


Amúgy én nem szoktam mondani ilyet, mert szerintem butaság. Nem az a legfontosabb persze, hogy mekkora, de azért számít.

2015. okt. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Régen olvastam egy Móricka magazint, amiben egy vicc volt és mégis ebből megtanultam mindent, amit csak tudnom kell a nagy farokról.


Markolj rá és annyit tegyél be, amennyit a csaj akar. Pl ha van neked 20 cm, akkor markolj rá úgy, hogy az utolsó 5 centit már körülfogja a kezed. És akkor az az 5 cm nem fog már bemenni. Vagy csak szépen fokozatosan - rajtad múlik.


Ennyi a hatalmas trükk.

2015. okt. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret a lényeg, de nyilván van két határ, határ van a túl kicsi és a túl nagy között. Nyilván 10 cm felett és 20 cm alatt teljesen mindegy igazából az élvezet szempontjából, míg ez alatt és e felett nagyon nem. Hisz azért érezni szeretnénk a másikat, ugyanakkor azt senki sem szereti, ha az ember lánya méhszáját bökdösik úgy, hogy inkább már fájdalmas a szex, mint élvezetes.
2015. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel a kisfarkú pasikra céloznak, hogy ne keseredjenek el, mert ugyanúgy lehet esélyük. Arról már nem szól a mondás, hogy mi van, ha túl nagy... Akkor IJ. :D
2015. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20cm soha nem fog bemenni egy csajba

max ha már a méhébe nyomod bele


és nem számít a méret bizonyos határok között ...

ügyesen kell bánni vele, megfelelő behatolási szög, mélység, óvatosság, póz, odafigyelés


spec akinek nagy van az ált jobban panaszkodik h kevés neki a szex - nem csodálom - ki ne ijedne meg tőle ?

2015. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 17 cm-nél érzem, hogy nem tudok tovább menni, mert egyszerűen nincs a nő hüvelyében hova tovább. Ott van durván a vége, ahol a farkamé is.
2015. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!