Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felmelegített Fleshlight...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmelegített Fleshlight ennyire vissza adja a punci érzetet?

Figyelt kérdés

Olvastam egy fórumon egy ilyen szitut: ha lefekszel az ágyra bekötözött szemmel és ott van melletted a felmelegített Fleshlight, meg egy igazi meztelen nő. Nem tudod megállapítani ő ült-e a péniszedre óvatosan, vagy a Fleshlightet húzta rá, mert annyira egyforma amit a péniszed érez.


Nekem van Fleshlight, melegítőm is hozzá és felfogatóm is, de nővel még nem voltam azért kérdezem mit szólnak mások a dologra.



2022. okt. 22. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárt dolog, hogy egy fiú, aki volt már lánnyal ne érezné a különbséget.
2022. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak a péniszed érzését nézzük, akkor a péniszedet akár be is csaphatná a dolog, de a Te agyad fogja tudni a különbséget. A Fleshlight egy fantasztikus maszturbációs kiegészítő, ami megsokszorozza a maszturbálás élményét, de magát az aktust egy nővel nyilván nem helyettesítheti. Nekem is van Fleshlightom és amikor elsőre beledugom az tényleg majdnem olyan, mint a valós, de nyilván azért nem pont ugyanolyan. Szóval összetéveszteni nem fogod, de ha a lány alkalmanként a flesh-sel elégít majd ki, az jó móka lesz...
2022. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!