Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbáltam a Fleshlightot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáltam a Fleshlightot, valamit rosszul csinálok vagy ez ennyi?

Figyelt kérdés
igazából beletettem a sikosítót meg a kukimra is kentem és ki be húzogattam (ahogy a szexnél szokták) de valahogy nem nyűgöz le, ez ennyi vagy valamit rosszul csinálok? lehet fel kéne melegíteni vagy a sikosítóhoz vizet kéne tenni? vagy mit csinálok roszul? valahogy mintha maszturbálni is jobb lenne.
2022. okt. 18. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Jól csináltad, de ne várj tőle csodát, a fleshlight nem phina.
2022. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😠😠
2022. okt. 18. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom milyened van, én egy dominához járok ő szokott megfejni egy ilyennel és óriásit élvezek tőle.
2022. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Ugyanazt az élményt nem fogja adni mint egy punci, de azért lehet ezt is jól csinálni.
2022. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy túl sok volt a síkosító és azért nem ingerel eléggé?
2022. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik változat? Sokféle betéttel kapható.
2022. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem igazából intenzívebb érzés mint ha kézzel csinálom. És sok síkosito kell bele mert engem túlságosan szorít.
2022. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Kellene látnunk a típust. A tulsó végét jól rácsavartad, hogy szívóhatás keletkezzen kihúzáskor? A melegítés nem árt, h ne egy "hideg" valamibe dugd bele, de nem ezen múlik. Én különböző pózban szoktam használni és alkalmanként háromszor elmegyek vele egy este és fantasztikus orgazmust okoz.

Azt javaslom egy alkalomból ne vonj le végkövetkeztetést, adj még neki esélyt, mert az itteni flesh közösség (beleértve engem is) nagyon elégedett a termékkel.

2022. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretném tudni, hogy melyik fajta
2022. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!