Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiaknak akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiaknak akiknek kisebb ott lent nektek mennyire nehéz párkapcsolatot kialakítani? Miben befolyásolja a szexuális életeteket? Ha van, ha nincs?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem befolyásol. A többségnek kisebb. Az életben nem egészen olyan ez mint itt a gyakorin :))
2022. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem igenis számít a méret, egy kis pénisz olyan lehangoló, nem foglalkoznék vele olyan lelkesen, szerencsére nem is volt dolgom kicsivel. 15 centi azért legyen minimum. ☺️ L
2022. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Én cicababa vagyok, és akinek nincs 18 cm mehet a levesbe.


(nem kérek privit, de ez a véleményem)


N/24

2022. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nőként írom, hogy nem ez a döntő egy kapcsolatban!

Nem ez fog számítani ha valakit szeretek.

2022. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem azert fontos a jo (behatolasos) szex egy kapcsolatban, ahhoz pedig hozzatartozik az, hogy osszepasszoljunk lent is.

Pasikhoz szol ugyan a kerdes, de szerintem ugy tudnak sikeresebben kapcsolatot kialakitani, ha extra kedvesek/figyelmesek, es elerik, hogy mar belejuk zugjon a no az elso egyuttlet elott. Ugye nyilvan hot szerelmesen az is varazslatos, ha csak hozzader.

2022. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Én menedzser vagyok 7 diplomával, doktorival, 2 milliós fizetéssel és 145-ös IQ-val. Átlagos farokkal. A cicababák, akiknek ez nem tetszik, automatikusan mennek a levesbe.


(privit én se kérek, de ez a véleményem)


F/40+

2022. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem érdekel senki pénze. Szüleimnek is van rengeteg sosem voltam csóró nem is leszek. Viszont, ha össze-vissza jött ment külsejű még duci nők is kijelenthetik, nekik 15 cm alatt nem kell pasi, akkor én sem mondtam semmi rosszat a mimimum 18 cm-el, amit egy műdákó simán megad. Le lehet értékelni, de ez van. Apámnak is van pénze és kocsija 🙈
2022. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

Aha, mert a ducik nem dönthetik el, hogy mit élveznek?? :D Jó nagy emberi hulladék vagy, a pénzeddel együtt is...


Amúgy miért ír ide minden idióta, akihez nem szólt a kérdés..?

2022. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
8-aska. Nekem emberi hulladéknak is jó. Trágár válaszod számomra nem jelent semmit. Nem én kezdtem villogni a pénzemmel. Megírtam egy véleményt és kész. Ettől élőben meglátnál ott helyben a gatyádba élveznél bármekkora is a farkad. További szép napot.
2022. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

3# nem is írnék, mégha könyörögnél, akkor sem díszes pincsikutya, vagy puncikutya...

A témához visszatérve. Mi az hogy akinek kisebb ott lesz lent?? Az átlagos 13-15 cm nél kisebb, vagy a lófarkú 18+osnál kisebb??

Baromság ehhez kötni párkapcsolatot.

Nekem 14 cm ( az most kicsi, vagy átlagos, vagy a 10-11- hét már egész nagy???). Soha egyetlen kapcsolatban nem volt a méret meghatározó tényező.

Az igen, hogy milyen vagy az életben, milyen a szexben, vagy éppen a személyiséged milyen...

A nők nem méregetnek, az a nő, aki cica babaként eleve cm- ben gondolkodik, az annyit is ér!

A nők a minőségi szexet akarják, a kölcsönös kielégülést és jó esetben az érzelmi ragaszkodást.

Szerencsére az ilyen nők vannak többségben.

2022. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!