Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járt már úgy más is, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy más is, hogy felment egy csaj lakására szexelni, de hirtelen felbukkant egy férfi és több pénzt követelt és erősen fenyegetőzött?

Figyelt kérdés

Ilyen szituba keveredtem (nem rosszlanyokon hirdette magát az illető, hanem másik oldalon) a minap sajnos. Annyira be pánikoltam, hogy csináltam amit mondott a pali, így le vasalt rólam még 140-et. Amikor kocsimban szexeltem lányokkal, ilyen gond nem volt mert hát az mégiscsak csak a sajátom volt.


Ti mit tettetek volna? Én örültem, hogy nem törött kezem-lábam.



2022. okt. 11. 22:32
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Igen, nekem nincs tököm az ilyenhez. Én ilyen vagyok sajnos.
2022. okt. 11. 23:30
 22/30 anonim ***** válasza:
35%

21.


Akkor köszi a kérdést, menj aludni!

2022. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Tehát elmentél egyedül egy ATM-hez és elvitted neki a lóvét, hát te igaz hülye vagy, tényleg!!
2022. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:10

Ennyi ésszel szabadlábon? :D Te tényleg vissza mentél hozzá és oda adtad a pénzt? :D

Sosem fizettem szexért, de ezek után sem fogok :D

Mit csinált volna, hogyha elfutsz, vagy szólsz ott valakinek, netán a rendőröknek? Ennyi eszed nem volt?

2022. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmiben nem különbözik, egy utcai rablástól. Ha az utcán odamennek és fenyegetéssel elveszik az értékeit valakitől, akkor később felsem merül, hogy ne hívja a rendőrséget. Most is ezt kellett volna.
2022. okt. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Életemben először kerültem ilyen szituációba, nem tudtam gondolkodni sem annyira be voltam pánikolva
2022. okt. 12. 05:03
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, nekem nem akarsz lóvét adni?


Én még nem is fenyegetlek, tök kedvesen kérem, és nem is bántalak, na? deal? :D

2022. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#26 fogadj meg egy baráti tanácsot, ha soha nem állsz ki magadért akkor a facc rossz végére fogsz kerülni egész életedben. Nem kell agresszív baromnak lenni, de van amikor oda kell állni akkor is ha pofonokat kapsz.

Emeld fel a hátsód a gép mellől és csusszanj le egy küzdősport dojo-ba, karate, boksz, kungfu akármi és szívós kitartással csinálj végig 1 évet. Nem azért hogy verekedni tanulj, hanem hogy némi önbizalmat, tartást öntsön beléd hátha. Akkor egy idő múlva ha át tudod ezt húzni a hétköznapokba nem lesz szükséged k.rvákra sem hogy csajod legyen.

2022. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
27 es jólvan abba lehet hagyni a szivatást... ti sose hibáztatok az életben. Bepánikolt.. megesik... elgközelebb nem lesz ilyen.
2022. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én szoktam járni rosszlányokhoz, de így még nem jártam.
2022. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!