Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járt már úgy más is, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy más is, hogy felment egy csaj lakására szexelni, de hirtelen felbukkant egy férfi és több pénzt követelt és erősen fenyegetőzött?

Figyelt kérdés

Ilyen szituba keveredtem (nem rosszlanyokon hirdette magát az illető, hanem másik oldalon) a minap sajnos. Annyira be pánikoltam, hogy csináltam amit mondott a pali, így le vasalt rólam még 140-et. Amikor kocsimban szexeltem lányokkal, ilyen gond nem volt mert hát az mégiscsak csak a sajátom volt.


Ti mit tettetek volna? Én örültem, hogy nem törött kezem-lábam.



2022. okt. 11. 22:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nemrég láttam egy sorozatban ezt.


Ott az áldozat szólt a haverjának, akivel szépen kifigyelték a pasit, és már nyílt is a vipera.

2022. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki az oldalra kinél történt ez..más ne járjon így. De am ilyenkor érdemes pár dolgot megtenni..először is plussz pénzt semmit se vigyél.. Másodszor egy bicska lehetne a zsebben! Harmadszor ezek a tolvajok általában üres fenyegetőzésekbe folynak.. nekik valójában fingjuk sincs kivagy, csak azt hazudják.
2022. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
de a részleteket leírhatnád pontosan hogy trtént..
2022. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%
Voltán olyan idióta, hogy saját mobilról hívtad, saját rendszámos kocsival mentél, és átadtad az igazolványod is?
2022. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

#14 jaja, alapszabály, k.rvát "dobós" kártyáról hívunk, leparkolunk arrébb utcán, jól látható helyen, kocsiban hagy a teló, igazolványok, óra stb. zsetonból csak annyi amennyit kialkudtál (+5k ha valami extra felmerül).

Ha keménykednek, akkor jaj a kocsiban hagytam, gyere le velem. Az utcán meg beülsz szépen a kocsiba és elhajtasz, ahol már mások is látják ott egyből nem mernek keménykedni.

2022. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Igazolványt nem adtam át. Saját számról hívtam igen. 20 ezret adtam a lánynak, utána nem sokkal később megjelent a pali. Időm nem lett volna zsarut hívni, ott volt velem szemtől szemben. Azt mondta elmegyünk ATM-hez és veszek le pénzt neki. Pénztárcámat nem vittem fel, csak amennyit a csajjal megbeszéltünk. Az forgott le bennem, hogy éljem túl, és ez egy nagyon drága tanuló pénz. Illetve ki tudja milyen ismeretsége van az illetőnek.
2022. okt. 11. 23:06
 17/30 anonim ***** válasza:
76%

16.-ra.


ATM? Utca? Akkor elvileg felvette kamera. Jelentsd fel!


Ha nem lehet, vegyél egy viperát, és hajrá!

2022. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha nem blöffölt? Ezért sz@r ha pasiként gyáva vagy és soha nem jártál egy jó párszor box edzésen. A legtöbb ember azt gondolja, hogy ő soha nem kerül veszélyes szituba. Pedig erre nincs garancia.
2022. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem volt hajlandó oda jönni velem az ATM-hez. Valószínűleg nem én voltam az első áldozata...
2022. okt. 11. 23:10
 20/30 anonim ***** válasza:
#19 látod, ezért nem kell semmilyen olyan értéket magaddal vinni, amit vissza tud fogni. Amint olyan helyre kerülsz ahol már szemtanúk lehetnek már biztonságban vagy akkor is ha amúgy nincs tököd (bocs, de ez a helyzet).
2022. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!