Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járt már úgy más is, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy más is, hogy felment egy csaj lakására szexelni, de hirtelen felbukkant egy férfi és több pénzt követelt és erősen fenyegetőzött?

Figyelt kérdés

Ilyen szituba keveredtem (nem rosszlanyokon hirdette magát az illető, hanem másik oldalon) a minap sajnos. Annyira be pánikoltam, hogy csináltam amit mondott a pali, így le vasalt rólam még 140-et. Amikor kocsimban szexeltem lányokkal, ilyen gond nem volt mert hát az mégiscsak csak a sajátom volt.


Ti mit tettetek volna? Én örültem, hogy nem törött kezem-lábam.



2022. okt. 11. 22:32
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Igen egyébként tudom, hogy ezért pénzt nem kéne adni, de néha jól esett az ilyen együttlét egy számomra tetszetős lánnyal.
2022. okt. 11. 22:32
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném
2022. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség 🤷🏼‍♂️
2022. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség erősen!!
2022. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon félsz még most is? (Különben lehetne benned annyi joszándék, hogy kiirnád melyik oldalon hirdette magát?)
2022. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
minek volt nálad 140 ezer egy olyan helyen te idiota szerencsétlen -.- aghhh
2022. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Hallottam már ilyen történetről, megjelent a "féltékeny" férj és némi zsetonért cserébe volt hajlandó futni hagyni az illetőt, fenyegetőzött mindennel, erővel, meg feljelenti nemi erőszakért stb.

Tanács: legyél tökös! Akkor nem fognak lehúzni. Ha berosálsz a gatyába akkor elszedik az összes zsetont ami nálad van - sőt még az is lehet egy másik időpontban is jelentkeznek mert látják könnyű lefejni. Hívj rendőrt, amint útnak indul a yard máris visszavesz az arcából a fószer mert tudja a rendőröket nem tudja ilyen könnyen palira venni.

A b) verzió, olyan rosszlányhoz menj amelyiknél nincsenek letiltva az értékelések ÉS már régóta van az oldalon.

2022. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyyébként erről a trükkről már hallottam.. a csaj is benne szokott lenni általában.. ő a csali.. menj fel pár cimborával és te meg a csajnál hajjtsd be szépen a lóvédat!!!
2022. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tolvajok.. úgyse mernek hozzád nyúlni. blöfföltek te meg elhitted.
2022. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 BTK-s cselekményt kimerít ez. amúgy.
2022. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!