Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elítélendő? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő? Ti megtennétek? Esetleg tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon meg vagyunk szorulva. 21 illetve 23 évesek vagyunk, albérletben. Egyre drágább a kaja, rezsi, minden....


Arra gondoltunk, hogy mint pár élőben tolnánk webkamerán keresztül...


Tapasztalatok esetleg?


Jól lehet vele keresni? Valóban kifizetnek?


Ti bevállalnátok hasonlót?



2022. okt. 7. 09:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%

Próbáltuk de nem jött be sajnos

Mást is próbáltunk. Azzal azért lehetett keresni de hosszú távon lelkileg nem épp előnyös…

2022. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mondok jobbat. Egy pasi nekem azért fizet hogy élőben láthasson ahogy szexelek a barátnőmmel. Ha gondolod összekötlek vele :)
2022. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

A netrol nem szeditek le 40 evesen sem

A gyereketek fog miatta égni a suliban

2022. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó az csaj, néha ellenszolgáltatás fejében foglalkozom vele 🤫🤫 49/ f.
2022. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez mint a youtuberkedés, sokan próbálják, de csak kevesen keresnek vele. Nagyobb a kínálat, mint a fizetőképes kereslet. Amíg felfut, kialakul az ügyfélkör addig lehet egy zsömle árát sem keresitek meg, de ott fogtok ülni egész nap a kamera előtt (s lehet hetekig-hónapokit tart mire kialakul a kör, de lehet utána sem). Nagyon-nagyon jól kell kinéznetek, vagy valami extrát bemutatni hogy legyen aki tokeneket dobál, vagy befizet privát showra.
2022. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas a kínálat, nagyon nehéz felfutni, és azt is csak akkor tudsz, ha nagyon jól csinálod ÉS nagyon jól néztek ki mindketten (ebben az iparban tényleg csak ez számít). Ráadásul így tényleg mindenetek benne lesz a videókban, sosem tudjátok lemosni magatokról, főleg ha befuttok - pénzt pedig tényleg csak akkor hoz. Tehát igazából ez egy lose-lose szituáció. Van más könnyebb módja a hasonló pénzkeresésnek, bár abból sem fogtok megélhetést generálni, de kis pluszt, azt simán, és az arcodat sem kell adnod hozzá.
2022. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%

Próba szerencse! Van egy ötven feletti tiktokos nő. Fenn van az OnlyFans on is. Nincs sok tartalom néhány kép és videó és még le sem vetkőzik teljesen. Ebből alsó hangon összejön kb. százezer Forintja nagyon kevés követővel. Csak magyar követők! Jól kell menedzselni , fantáziadús ötletek, önreklám, kreatív tartalmak. Nemzetközi oldal, hogy több országban elérhető legyen. Ha mag akarjátok őrizni az anonimitást akkor álarc. Simán belevágnék pedig nem vagyon rászorulva ha a párom hajlandó lenne , csak a kaland kedvéért. Próbáljátok ki és hagyjátok az irigyektől meg álszentektől lebeszélni magatokat. A privát műsor sem rossz ötlet egyébként. Ott meg ki kell tudni választani az ehhez intelligens partnert.

Férfi vagyok mielőtt jönnének a felkérések! :)

2022. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Miért is lenne ez elítélendő? hiszen másoknak (is) örömet okoztok ezzel.
2022. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem úgy tudnátok kitűnni a tömegből hogy valami fetish videókat csináltok...pl.: Anál, láb, arcra élvezés, hármasozás
2022. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%
Még egy ötlet. Itt is, különböző hazai és külföldi fórumokon írjatok erről. Szerezzetek minél több felületen követőket. 17. voltam. Ha nagyon parások vagytok használjatok protonmailt, vpn-t. Ezernyi ötletem lenne. :)
2022. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!