Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek egy fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy fiatal lány/ középkorú férfi kapcsolatáról? 25/L 49/F Volt ilyenben már részetek? Lányok/férfiak mi a véleményetek,tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ki mit vár a másiktól.

A férjem 23 évvel idősebb, de csak az éveket számolva, mert amúgy mindenben egyezünk.

2022. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs, el nem ítélem,miért is tenném? Ha lenne ilyenre lehetőségem én is élnék vele. F
2022. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Csak az irígyek, és a konzervatívak kárognak. A szeretet, tisztelet, biztonság érzet, nem a korkülönbségtől függ!
2022. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező , te biztos előítéletes vagy és azért kérdezed.

Mert amúgy nincs kérdés akár hány év a különbség, ha össze illenek.

2022. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostani kapcsolatomban nálunk ennél nagyobb a korkülönbség! Mindketten nagyon élvezzük! F.
2022. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, én 46 éves férfi vagyok, 24 éves lánnyal volt kapcsolatom. Nem vonz a korkülönbség, vagy az, hogy fiatal, semmivel nem jelent többet, mintha velem egykorú lenne.
2022. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélkezem, akinek tetszik, annak tetszik.

Az én párválasztásom határai pedig pl ezesetben más korosztály.


Plust, minusz 5év részemről.

2022. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen véleményem, ha jól érzik magukat, ámen. Mindegy ki mennyi idős, és kinek a javára.
2022. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még jól tudnak kinézni ha odafigyelnek magukra, az ágyban meg a legjobbak a negyvenes pasik. Egyszer volt ilyenben részem, igaz csak szexkapcsolat volt, de az mennyország. De párkapcsolatra is tetszene egy odaadó, negyvenes férfi.
2022. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!