Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért néz mindig egy középkorú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz mindig egy középkorú férfi?

Figyelt kérdés
Az egyik szomszédom egy kb 40 éves fickó és mikor találkozunk, mindig így megnéz tetőtől talpig és olyan furán mosolyog közben. Utánam is néz mikor elhaladok mellette. Miért csinálja ezt, mikor felesége van? Szeretne valamit tőlem?
2022. jún. 18. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy szeretne. Kitalálod, hogy mit?
2022. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok és a pasival korabeli.

Próbáld meg, hátha....

2022. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfinak kell kezdeményeznie. Részemről benne lennék mert jól tartja magát és jól néz ki, a felesége meg el van hízva nem csoda hogy más nőket néz, de nem biztos, hogy meg is csalná.
2022. jún. 18. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2022. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22
2022. jún. 18. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy lősung, hogy a férfinak kell kezdeményeznie.

A kezdeményezés egyébként lehet passzív is. Jel adás.

Mert ha nem adsz jelet neki tutti várhatsz rá életed végéig!

De az is lehet, csak csodál. Lehet gondolatban már meg voltál neki, de nem csalja meg a feleségét.

2022. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"furán mosolyog" és ilyen kegyetlen,apró disznószeme van?


Na,akkor ő a darabolós gyilkos!

2022. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz, lehet én vagyok az!?
2022. jún. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!