Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tapasztalatok vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatok vannak a swingerklubbal kapcsolatban? Egyedül mennék nőként. 27l

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 11:09
1 2
 1/12 Deff ***** válasza:
30%
Még én se voltam de érdekelne. 27F
2022. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
mit akarsz ott?
2022. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanúgy semmi sem kötelező. Hölgy jelentkezőből van mindig kevesebb, szóval biztosan szívesen látnak. Válassz megbízható társaságot, ahol nem érzed magad kiszolgáltatva. Még úgy is hogy nincs veled egy férfi aki ottlenne melletted, bármikor a segítségedre. Kulturált társaságban élvezni fogod ;)
2022. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A swing egy elég jó tánctípus, én salsázni járok.
2022. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Minden a társaságon és a hangulaton múlik. Ha szerdán bulizol egy jót, az nem jelenti azt hogy pénteken is ugyanolyan jó lesz a hangulat.

Egyedülálló nő-ként azért nem fogod tudni elengedni magad ismeretlenül ha nincs aki odafigyeljen rád.

A legtöbb klubnak van honlapja és üzenőfala. Próbálj ott keresni egy partnert aki ismeri a helyi szokásokat és a törzsvendégeket.

Biztos hogy lesz jelentkező hidd el.

2022. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Mielőtt mindenkinek elhinnél mindent!

Sajnos van árnyoldala is!

A lelkes párkapcsolatra képtelen, vagy kisiklott, sok esetben biszexek gyűjtőhelye!

Nő ként privát tapasztalat alapján!

Hiába bizonygatja bárki is, hogy ő egészséges. Lehet hogy ő addig azu volt! De aznap, vagy közvetlen előtte összefeküdt egy olyannal, vagy több emberrel akikből csak egy hazudott. Már elegendő ahhoz hogy megbetegedj!

Nagyon jó dolog igen! Mert gátlástalan, bárkivel, bármennyiszer, főként nő ként! De utána, nem sorolom!

Lehet lepontozni, mert sokaknak nem tetszik, de ez tükrözni fogja a színvonalat.

Privátot nem kérek, nem is válasdzolok, bármennyire is provokatív!

2022. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

6+2 klub van Bp-n, mindegyiknek kicsit más a hangulata, másban erősebb. Szóló nőként kánaán ha az elkötelezettség nélküli diszkért szexualitást keresed! Szinte tálcán válogathatsz a férfiakból, párokból. Biztonságosabb mint idegen lakására felmenni, magadhoz felhívni (adott a hely, az idő), 100% kamumentes.

Az történik amit te szeretnél. Sok nő jár egyedül, még senkit sem ettek meg. Van aki csak bulizik, táncolgat, eszik-iszik, társalog, van aki csak 1:1-ben megy valamelyik zárhatóba neki szimpatikus pasival, s van aki 10 fős gangbanget tart.

Mi a konkrét kérdésed?

2022. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

#6 ha ennyire a "lelkes" párkapcsolatok vonzanak akkor miért mész swingerbe??? Miért ítéled el azokat akik nyitottabban élik meg a szexualitásukat? Rengeteg olyan párt ismerek akik "civilben" boldog párkapcsolatban élnek, családot alkotnak, de mivel mindketten erre vágynak így élik meg. Ők sem akarnak beleszólni abba te hogy élj te se tedd meg.

Biszexek... a klubokban a női biszexualitás elfogadott (de NEM kötelező!) a ffi biszexualitás nem!

2022. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

ma 12:27


Szövegértés?

Saját, személyes tapasztalat alapján írtam! Tehát én is jártam nem egyszer!

De csak egyszer szakad meg a felhőtlen jókedv!

2022. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
#9 megy a szövegértés, sőt az értelmezése, elemzése is. Pont ezért írom barátom hogy közelében sem voltál swingereknek, csak egy sima prédikációt nyomtál le.
2022. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!