Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti milyen melltartót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti milyen melltartót szerettek hordani? Pántosat, pántnélkülit, elöl, vagy hátulkapcsosat? Csak a kényelem számít, vagy fontos, hogy nagyobbnak, formásabbnak is tűnjön? Mennyit engedtek láttatni belőle?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 08:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#10: de mit is lehetne arra válaszolni, amikor a delikvens mondjuk elküldi, hogy "nekem is van ám valamim, ami nagy", és természetesen ott egy link a képhez? :D
2022. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11: nem válaszolni, és nem megnyitni!
2022. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csak a kényelem számít. Merevítő mentes, minimális szivacs, de legyen. Háromszög fazon vagy ahhoz hadonló. Pl sloggi zero feel
2022. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet.Ha nagyon muszáj van egy fehér pantos szivacsot,egy fekete vékony tüll anyagú himzett,az tényleg csak anyag és pánt,es van egy bordó merevitős,pantos tüll.Az utoso kettőt csak szexhez veszem fel inkább.
2022. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én B és C méret között vagyok. Néha azt gondolom, lehetne picit kisebb vagy nagyobb, mert akkor könnyebben találnék megfelelő melltartót. Ha sikerül jó méretet találnom már fel siker, de inkább pici szivacs legyen, és pántos. Nyáron szívesen lemondanék róla, de eléggé hangsúlyosak a bimbóim, és mindenki csak bámulna, de itthon azonnal megszabadulok tőle.
2022. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Pántosat szeretem, mivel nagyobb mellem van inkább a kényelemre figyelek, nem szoktam mutogatni. 22N
2022. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Pantosat mert eleg nagyok...
2022. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm a melltartót, sose hordok, max. csábításból arra a néhány percre :-)

Szerencsére pont kényelmes a méret anélkül is, nem is lóg.

80/B

2023. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Legszivesebben nem viselnek, de mivel meg vannak ereszkedve igy amelyik kenyelmes. Pusap az nem kell, eleg nagyok igy is... Korotokat is
2023. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%

Ja, a korom 40.

11:17 voltam :-)

2023. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!