Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokkal könnyebb/kényelmesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal könnyebb/kényelmesebb szexelni puha rugalmas ágyon?

Figyelt kérdés

Nincs sok összehasonlítási alapom, az enyém kemény merev (kihúzhatós) ágy, és arra gondoltam, hogy az hasznos lenne, ha egy rendes ágyra lecserélném, amin rugalmas matrac van. Alvási kényelemmel ezen sincs különösebb baj de talán e téren sem annyira jó, de gyanítom a szex a rugalmas puha ágyon jobb lehet, mert jobban belesüllyedünk, így könnyebben megközelíthető a másik (jobb pozíciókat lehet felvenni?), illetve a mozgásra rásegíthet az ágy rugalmassága (?).


Jobb, vagy nincs komolyabb különbség? Ti hogy látjátok?



2022. jan. 16. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A mozgasra rasegit akkor is ha a ferfi van alol, illetve misszionariusban is ha "csattogosabban" csinalod.
2022. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Sokkal jobb. Bármilyen póz könnyebben kivitelezhető. Én egyik barátnőmet vízágyon dugtam, majdnem minden aktusnál felszaladt méhnyakig a farkam, mert olyan könnyen ringatózott az ágy alattunk. Fantasztikus volt. Amúgy akkor kezdte el szeretni ezt a bökködős szexet és utána már csak azt igényelte, hogy mindig masszírozzam meg a makkommal a méhnyakat. 🙂
2022. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem könnyebb!

Pasiknak lehet hogy jó, de én nőként nem igazán érzek semmit. Sem lovaglóban, sem misszionáriusban. Túlságosan ring a puha ágy és nincs az a jó "tövigmegb*sz" érzés. Lovagolni is borzasztó fárasztó mert a "ló" veled ring és nincs meg a rendes ki-be mozgás.

2022. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én is azt írom, hogy a keményebb ágy jobb szexre.

Puhán nincs meg az ellenállás, így valóban az van amit előttem írt a #4.

2022. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A történethez annyit tudok magam hozzátenni, hogy vagy egy nagy rugós kanapém, és ott kutyában nagyon sokkal jobban tudom adni a nőnek, mert gyakorlatilag a rugalmasság teszi a munkát helyettem. Míg a kemény rugalmatlan ágyamon nekem kell dolgozni és ezért nem megy annyira vadul és el is fárad a lábam feleannyi idő alatt.


Más pozícióban ott nem tudtam próbálni.

2022. jan. 16. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Abszolúte nem!!!!

Sokkal jobb ha minél keményebb a felület!

Főleg duci nővel.

2022. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!