Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az összes francia autóra...

Az összes francia autóra jellemző a puha rugózás, kényelmes ülésekkel?

Figyelt kérdés
A legtöbb francia autóról ezt olvasom, hogy szinte nincs kapcsolatban az autó az úttal, ringató a futómű, kényelmesek az ülések. Most a GTI verziókat ne nézzük, inkább a hétköznapi autókra gondolok, ha rangsorolni kellene ezen szempontok alapján a 3 márkát kategóriákon belül, hogy nézne ez ki? Mondjuk 1. gen Megane, Peugeot 307, Citroen Xsara küzül, stb.
2021. márc. 2. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy 20 éves lózung. Végülis min csodálkozom, a magyar autók átlagéletkora 15 év. Egyszer csak kinőjük ezt is.
2021. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy 20 éves Thaliám van és a futőműve tényleg elég kellemes,sokszor csak úgy áthuppan az egész autó úthibákon mint egy hajó,teljesen jó ahhoz képest mennyire minimál autó.Az üléseket nem mondanám kifejezetten kényelmesnek de bőven használhatóak,nem kelletlen egyáltalán,jó süppedős.

Nem próbáltam a felsorolt autókat de a Citroenről írják hogy híresen kényelmes a futőműve.

2021. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ami tetszik, ki kell próbálni.
2021. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mindig csak kőkemény japán autóm volt..egyszer megkért a szomszédom, vigyem el egy kórházba úgy, hogy én vezetem a Citroenjét...nos csodálatos élmény volt..olyan símán gurult, mintha repülő szőnyegen ültem volna..

A Citroen biztos hogy verhetetlen rugózásban.

Csakhát...ha lerobban a légrugó, azt aranyáron javítják..


A légrugózás királya a mai napig a Citroen DS 21..(a cápa)

2021. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában jobbak mint a többieké, én amelyikben ültem az kimondottan kényelmes volt .

De ültem már Vw-ben aminek olyan csont rázó volt a rugózása hogy kocogott a fogam.

Meg vittek már 540-es bmw-ben , abban a hátsó ülésen hányingerem volt.

Volt suzukim is, annak se jó a rugózása.

2021. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Emlékeim szerint, már régen ültem egy 2003-as Clióban, de annak az ülése kisautóhoz mérten nagyon kényelmes volt, az E12 Corollámnál például fényévekkel kényelmesebb volt. Rugózására már nem emlékszem. Több japán autóm volt tényleg katasztrofálisak ilyen téren, talán a régi 1989-es Carinám volt kivétel, az tényleg egy hajó volt szinte.
2021. márc. 3. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!