Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóknál is jellemző a...

Robogóknál is jellemző a kormányszitálás ?

Figyelt kérdés

Vettem a napokban egy bmw c650 robogot es egyik ismerosom elrettento videokat mutatott youtubeon a kormanyszitalas effektusrol.

Idaig meg soha nem is talalkoztam ilyennel es nem is szeretnek igy jarni.

Jellemzo robogokra is ?



#Kormány szitálás
2021. jan. 17. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minnél meredekebb a kormány szöge, annál nagyobb esély van rá (ebből a szempontból a csopper az ász). Előfordulhat, de szerintem ritkán használnak robogót olyan sebbességgel hogy ez bekövetkezhessen, természetesen egy kátyú is megdobhatja, vagy egykerék után lehet baj.
2021. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. 130-140-es tempónál még nem lehet gond. Viszont érdemes a motor műszaki állapotára nagy hangsúlyt fektetni.
2021. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nekem 600 robogóm van. Egyszer találkoztam ilyennel, de az is csak akkor volt mikor megpróbáltam vele kerekedni 120-nál. Ki is dőltem 2 hónapra. Na de lényeg a lényeg szerintem ha rendesen használod akkor nem fog bekövetkezni. Nyilván ebbe beleszól az út minősége is.
2021. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!