Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak kutyapóz, kényelemből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kutyapóz, kényelemből?

Figyelt kérdés

Sziasztok a pasim csak kutyapózban szeret szexelni. Tény, hig, hogy nem vagyok egy szép nagy kerek mellű nő, meg hát van egy kis pocakom, de egyáltalán nem vagyok dagi.

Nem értem, miért nem akarja máshogy csinálni.. Amikor kerdezem, azt válaszolta, hogy neki így kényelmes. Hát nekem meg nem igazán. Vagyis nem gond ez a póz, de hogy mindig csakis így??

Kinek mi jut eszébe erről? Lusta a párom (ilyen létezik?) vagy csúnyának tart és nem akar közben látni, vagy mi lehet?


2022. szept. 25. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Így kényelmes neki. Ahány ember annyi szokás. Volt olyan párom aki azért nem akarta kutyába mert úgy nem cuki. Ha neked így nem jó akkor mond neki. Ha nincs változás meg nem működik köztetek a kémia. Sajnos ritka.
2022. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem... csak 1 pózban lehet végigtolni egy aktust? Csináljátok kutyában, aztán szólsz hogy "szivem most lovagolnék" vagy amit akarsz. Ha meg abban akar elmenni akkor tegyétek az aktus végére ezt a pózt.
2022. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, neki így kényelmes, és elég hamar el is élvez. Kb mire én belejönnék. Szerinte nekem is ugyanannyi időm van....
2022. szept. 25. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát, eléggé szarba se néz téged, de hát neked ez is jó.
2022. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan annyi idő? xD

Akkor legközelebb a felénél fejezzétek be és mond, hogy te már elmentél. Ugyan annyi ideje volt neki is. xD

2022. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez is egy kiegyensúlyozott, boldog szexuális élet...
2022. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Én erre azt mondanám: ugyanannyi időd és lehetőséged volt hogy örömet okozz nekem, mint ahogyan én neked. Játssz innentől magaddal!
2022. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
50%

Kb 99% h màst dug fejben.


De legalàbb boldogok vagytok...

2022. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, látszik hogy a pali szarba se vesz, a csak kutya póz a legkisebb probléma…

Kuka.

2022. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez jó? Szarba se vesz téged azonnal kirúgnàm az ilyen őnző tuskót...
2022. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!