Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesfiúként még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesfiúként még szűz vagyok, neked mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

Szia.


Nem az érdekel, hogy ez a magánügyem, meg hogy mások véleménye ne érdekeljen stb.

Csak kíváncsi vagyok, ki mit szokott erről őszintén gondolni.


26 éves fiúként még sosem szexeltem. Nem volt kapcsolatom sem, de még csak csókban sem volt részem.

Legközelebb max akkor került hozzám lány, amikor mellettem ült a vonaton. 🤷‍♂️

Lány barátaim se voltak soha.

Rendiból is csak 1-2 jutott.

Nem, nem várok az igazira, nem szándékosan tartom magamtól távol ezt, nem az a szitu, hogy nem érdekel s inkább mással foglalkozom.

De, nagyon is érdekel, mindig vágytam arra, hogy lehessen nekem is egy kapcsolatom és sokat próbálkoztam, csak sosem voltam elég. Nem rosszkor és rossz helyen próbálkoztam rossz személynél.

Egyszerűen nem vagyok elég jó.

Már nem is foglalkozom azon részével, hogy tovább próbálkozzak, hisz szerintem semmiben nem ért még ennyi kudarc, mint ebben.

Nem is tartom valószínűnek, hogy főleg később sikerülni fog, eddig is egyedül voltam, mostmár csak tán kibirom.


Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha egy ezen a téren átlagos ember, vagy akár akinek jobban bejöttek a dolgok, az ilyen fiúval fut össze, annak mik az első gondolatai, mi a véleménye erről?



2022. okt. 3. 10:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
És ilyennek van családja. Remek.
2022. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
#23 Igen nah ez a gàz, és tuti az ilyenek szaporodnak.. nem is egyszer hanem tömegesével :D Nem is ismersz engem mi alapjàn következtetsz hogy szerencsétlen vagyok? Hmmm? Egyik sem talàlt amúgy :D Egyedül élek, jól keresek, 14 évesen kezdtem az ipart és több mint 100 nővel volt dolgom :)
2022. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
41%
Na és te mi alapján mondasz akármit? Én is ezt mondom h a magadfajták miért szaporodnak? Legyél büszke h egyedül élsz :'D A 100 nőbe gondolom beleszámítod azt is ha a boltba az eladónő rádköszön:'D
2022. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
27%
Igen a magamfajtának van családja. Szerencsére nem csak az agyilag selejt embereknek jut mint pl a #23 nak.
2022. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hàt nem irigylem a feleségedet 😂😂 Szép napot
2022. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a 23-as választ írtam én, én miért vagyok agyilag selejt? Alig szólaltam meg!
2022. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nyugi ez mindenkibe beleköt ..Több hozzàszólásban is már làttam.Itt éli ki magát ahelyett hogy az asszonyàval törődne, ne is foglalkozz vele. :D
2022. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

17*

Lány barátaim voltak mindig. Igazából olyan is van, akit 11 éve ismerek, de sosem találkoztunk. Valójában ő az egyetlen oylan ismerősöm, aki nem rokon és ilyen rég ismerek.

De kissebb nagyobb időszakokra mindig volt valaki. Nyilván részemről ez komolyabb irány volt mindig, de folyton csak ott kötöttem ki, hogy "jó fej vagy, vicces vagy, nincs veled baj, én bírlak, cuki vagy, rendes vagy" bla bla bla, de csak barát. Azóta ha egy lány így nevez, már tudom is, hogy ez bukta.

Én kizártnak tartom, hogy a késöbbiekben kialakulna bármi. Eddig nagyobb esélye volt, fiatalság stb. Idősebbként úgy érzem csökkennek az esélyek, lehetőségek.

Plusz részemről sem lesz már semmi, mert mint írtam, feladtam.

Én nagyon nem arra vágyom, hogy ha most megismerek valakit, akkor itt hamar már olyan legyen a téma, hogy összeköltözés, eljegyzés, ne adj isten gyermek. Ezektől a hideg is kiráz. Én is szeretnék az elejétől indulni és fokozatosan haladni fel, mint haogy azt mások is tehették.

De ennyi idősen nyilván ilyenre már nem igazán van lehetőség.

Lehetne az az opció, hogy ésszerű keretek között, minél fiatalabbat keresni. De ez sem releváns, mivel ameddig én lemehetnék, már ott sem igazán találni olyat, aki hasonlóan tapasztalatlan, mint én. Plusz az a korosztály már olyan "pasikra" bukik, hogy örülhetnék, ha emberszámba vesznek.

Nekem semmi önbizalmam nincs egy már tapasztalt, az igényeit, elvárásait jól ismerő nőhöz, akinél tapasztalatlanként már egyből teljesítsek is.

Lány baráttal meg semmire nem megyek. :D Eleget volt abban részem, hogy valaki mellett folyton ott vagyok, támogatom, segítem, és előttem bújik olyannak az ölébe, aki lócitromot sem tett ezért. Majd ez után hozzám jön sírni, mert otthagyta az illető, s a vígasztalás után meg fog egy ugyan olyat. :D Elegem volt abból is, hogy velem nem tudtak sosem elképzelni többet, de azzal meg igen, akivel aztán csak 2-3 hónapot vagy fél évet van együtt. Valahogy elundorodtam így az egésztől.

2022. okt. 5. 19:09
 29/30 anonim ***** válasza:

Az átlagos reakció erre a kigúnyolás, vagy a kínos "majd én segítek neked jobbá tenné az életed", vagy semmi.


De ezt már szerintem te is leszűrted a komment közül.

2022. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
27%
Neked a horoszkopod szuz ;) Napi szinten 2-3 recska az hogy lehet szuz? Csak magadban szexelsz, ez van...
2022. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!