Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesfiúként még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesfiúként még szűz vagyok, neked mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

Szia.


Nem az érdekel, hogy ez a magánügyem, meg hogy mások véleménye ne érdekeljen stb.

Csak kíváncsi vagyok, ki mit szokott erről őszintén gondolni.


26 éves fiúként még sosem szexeltem. Nem volt kapcsolatom sem, de még csak csókban sem volt részem.

Legközelebb max akkor került hozzám lány, amikor mellettem ült a vonaton. 🤷‍♂️

Lány barátaim se voltak soha.

Rendiból is csak 1-2 jutott.

Nem, nem várok az igazira, nem szándékosan tartom magamtól távol ezt, nem az a szitu, hogy nem érdekel s inkább mással foglalkozom.

De, nagyon is érdekel, mindig vágytam arra, hogy lehessen nekem is egy kapcsolatom és sokat próbálkoztam, csak sosem voltam elég. Nem rosszkor és rossz helyen próbálkoztam rossz személynél.

Egyszerűen nem vagyok elég jó.

Már nem is foglalkozom azon részével, hogy tovább próbálkozzak, hisz szerintem semmiben nem ért még ennyi kudarc, mint ebben.

Nem is tartom valószínűnek, hogy főleg később sikerülni fog, eddig is egyedül voltam, mostmár csak tán kibirom.


Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha egy ezen a téren átlagos ember, vagy akár akinek jobban bejöttek a dolgok, az ilyen fiúval fut össze, annak mik az első gondolatai, mi a véleménye erről?



2022. okt. 3. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Rosszat jelent
Nem számít
36 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
így jártál
2022. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha folyton visszautasítanak, akkor tényleg rossz helyen próbálkozol.
2022. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%

Az első és sajnos bunkó gondolatom az az, hogy: "Hát ez balf*sz..."

De egyébként, ha a külsőd kevésbé vonzó, akkor azért eléggé megnehezíti a pártalálást sajnos, de sohasem lehetetlen! Soha nem szabad feladni és hajtani és küzdeni kell mindig. Hátrányból szép a győzelem 😉.

Egyébként a 26 éves még azért nem a nagyon-nagyon vészes kategória. Még behozhatod a lemaradást és időben leszel.

2022. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Számomra elszomorító lenne, mivel nekem egy fő pillére az életemnek a lányokkal való beszélgetés, kapcsolat, szex stb.
2022. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
8%
Kár beléd az élet.
2022. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Hús-vér nőknél kellett volna próbálkoznod, így jártál.
2022. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
13%

Meleg vagy, aszexuális, vagy épp szimplán csak töketlen!

Nagyon gáz, ne híreszteld!

2022. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%
Itt valami gikszer van a dologban. Vagy a külsőd vagy az élethez való hozzáállásoddal, stílusoddal stb. Aki 26 éves az nem fiú hanem férfi. A legtöbb férfi legkésőbb 20éves koráig elveszíti a szüzességét, de legalább már csókolózott lánnyal. Ha még csók se jött össze akkor gondok lehetnek veled igen erősen.
2022. okt. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%

Itt nem a külsővel van baj. Nekem senki ne mondjon ilyet. Egy átlag kinézet alatti pasi is tud top (kinek mi a top?!?) nőt szerezni és forditva is tud lenni. Csúnya ember pedig nincs.


Én elsőre azt gondolnám, hogy szegény nem tud a nőkkel bánni és kommunikálni.


De nem a külső. Egyszerűen az eletfelfogas, kisugárzás, kommunikáció esetleg a nem elegendő igényesség, a rossz nőknél próbálkozás és stb. a gond. Felejtsétek el, hogy csak a kinézet számít. A nőnek az kell, hogy bizseregjen miközben vele beszelgetsz, kellemeseb jól érezze magát közben és ha szex a téma, akkor egyezzetek szexuálisan. Működjön a kémia. A mostani csajok nem igazán adják meg a lehetőséget a kémia kialakulására, csak vagy beleugranak a farokba, vagy tavol maradnak. Persze vannak boven kivételek, akik tudják, hogy milyen nőnek lenni. Persze ez mindkét nem hibája.

2022. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Irány a "kupi"!
2022. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!