Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesfiúként még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesfiúként még szűz vagyok, neked mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

Szia.


Nem az érdekel, hogy ez a magánügyem, meg hogy mások véleménye ne érdekeljen stb.

Csak kíváncsi vagyok, ki mit szokott erről őszintén gondolni.


26 éves fiúként még sosem szexeltem. Nem volt kapcsolatom sem, de még csak csókban sem volt részem.

Legközelebb max akkor került hozzám lány, amikor mellettem ült a vonaton. 🤷‍♂️

Lány barátaim se voltak soha.

Rendiból is csak 1-2 jutott.

Nem, nem várok az igazira, nem szándékosan tartom magamtól távol ezt, nem az a szitu, hogy nem érdekel s inkább mással foglalkozom.

De, nagyon is érdekel, mindig vágytam arra, hogy lehessen nekem is egy kapcsolatom és sokat próbálkoztam, csak sosem voltam elég. Nem rosszkor és rossz helyen próbálkoztam rossz személynél.

Egyszerűen nem vagyok elég jó.

Már nem is foglalkozom azon részével, hogy tovább próbálkozzak, hisz szerintem semmiben nem ért még ennyi kudarc, mint ebben.

Nem is tartom valószínűnek, hogy főleg később sikerülni fog, eddig is egyedül voltam, mostmár csak tán kibirom.


Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha egy ezen a téren átlagos ember, vagy akár akinek jobban bejöttek a dolgok, az ilyen fiúval fut össze, annak mik az első gondolatai, mi a véleménye erről?



2022. okt. 3. 10:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
Akkor van baj ha màr szeretnéd de nem jön össze. Nàlam 21-22 éves koromban jött el a pillanat hogy elkezdtek érdekelni a nők 23-24 évesen veszìtettem el a szüzességemet, addig nem foglalkoztam a dologgal és igen màr 18-19 évesen en is megkaptam hogy miaz hogy nem bulizok,nincsen màr baràtnőm stb ez nem normális, selejtes vagy..Szimplàn màs kötött le és ugy tekintek arra az időszakra hogy egy csomó csalódàstól megkìméltem magamat. Nem vagyunk egyformák ,miért kellene beàllnom a sorba és azt csinàlni amit a többség pl 15 évesen Elfbàrozni ,innoli,drogozni ,összevissza kefélni.Persze ez is egy út nem ìtélem el de a szellemi fejlődés tapasztalat szerzés nem ebből fog jönni.
2022. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Külső lehet gond, még az életben nem volt nő akinek tetszettem volna. Ki gyúrni magam meg nincs kedvem. Maradnak a prostik. Szóval valószínűleg a külseje nem jó, plusz még visszahúzódó is vagy félénk úgy már esélytelen sajnos.
2022. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Külső az elsődleges amit mindenki néz, férfi és nő egyaránt ezt kár tagadni ez a legfontosabb. Utánna jön a többi. És dagadt vagyok és szemüveges, de nincs bennem annyi akarat hogy kigyúrjam magam. Így egy átlag fszi is jobb a nőknek mint én.
2022. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem ez a kérdés bro', hanem mit teszel hogy ez megváltozzon?
2022. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%

Én szintén zenész. Általánosságban a csajoknak a nagymenő, felvágós, feltűnő jelenségű pasik kellenek. Persze nyilván ezekre könnyű és nem lehet nem oda figyelni. Aztán az összes lány foglalt lesz mert ezek a fiúk felszedik őket.

Nem mindenkinek adatik meg hogy párja legyen és ezáltal agglegény maradjon. Bár ritka, az hogy huszonévesen se volt párja.

De mondok érveket is miért jó ha szűz vagy:

- nem kell kihez alkalmazkodnod, nem kell a másik igényeihez igazodni

- nem leszel nemi beteg, nem kell félni a teherbeejtéstől, teherbeeséstől

- nincsen párkapcsolati veszekedés, vitázás, konfliktusok amiken úgyis mindenki keresztül megy bármilyen jó is az a kapcsolat

- nem kell aggódni, hogy megcsalnak vagy otthagynak

- a szexet se lehet elrontani, mert nincs kivel

Én például ezeket nem hiányolom magamnak. Néha nekem egyáltalán nem hátrány, hogy nincs párkapcsolatom meg szűz vagyok.


Szerintem nem számít ha 26 évesen srácként szűz vagy.

2022. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
75%

"Már nem is foglalkozom azon részével, hogy tovább próbálkozzak, hisz szerintem semmiben nem ért még ennyi kudarc, mint ebben."


1-2 randin vagy túl. Milyen kudarcokról beszélsz? Tudod te, hogy néha hány tucat hülye randin kell átrágni magadat, hogy egy értelmes emberrel összehozzon a sors, akivel talán szeretnél folytatást, de még az sem biztos, hogy működni fog?

1-2 randi után... Még jó hogy nem léptél ki az iskolából miután egy rossz jegyet szereztél ötödikes korodban, mikor tanár kihívott felelni és éppen nem voltál felkészülve...

Vagy te az az ember vagy, aki egyszer elesik, onnantól kezdve soha nem fog megpróbálkozni a futással?

2022. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra nincs ebben. Énszerintem nem élt túl nagy szociális életet és eddig elkerülte a jó, de a jövőben bármi alakulhat. Szerintem inkább jó, nem mászik rá rögtön mindenkire és a hasonló korú szűz lányoktól se fog hülyét kapni. Ezt gondolom.

Lány barátod viszont még sokkal könnyebben lehetne. Ha akarsz nekem írhatsz, korodbeli vagyok.

2022. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
17%
Aki arra szavaz h nemszámít az hasonló agybajban szenved mint a kérdező és nem ért el és nem is fog elérni sikereket nőknél. Írtó gáz ha ennyi idősen még nem volt csajod. A legtöbben még ha 50éves lenne a kérdező akkor is normálisnak nyilvánítanák.
2022. okt. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
85%
#18 Te vagy gàz
2022. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
54%
Pff most csak a sajàt szegénységi bizonyìtvànyodat mutattad be a kommenteddel :)
2022. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!