Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-20 éves fiúk! Volt már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves fiúk! Volt már, hogy egy lány felizgatott valamilyen mondattal? Mindenféle érintés nélkül?

Figyelt kérdés
2022. szept. 22. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen


Most egy hétig csak én élvezhetek el, téged pedig csak izgatni foglak orgazmus nélkül.


(Az orgazmus kontroll/tagadás az egyik nagy fétisem:D)

2022. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A fiúkat nem lehet szavakkal felizgatni, érdeklődést, vadász ösztönt felkelteni lehet.
2022. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem első ilyen emlékem, középsuli végénél, egyik nagyon jó barátnőm, (akivel később jártam is, lehet emiatt), valaki mesélt neki valamit ő meg erre csak pajkosan, torokból, teli érzelemmel és jókedvvel, annyit mondott: "g*ci"!

Onnantól kezdve teljesen máshogy néztem rá szexuálisan

2022. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Akkor itt most ez történt: "vadász ösztönt felkelteni"

2022. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több is volt. Egyszer kimondtam egy lány barátom előtt, hogy szeretem az őszt, mire ő meg rákontrázott, hogy ő meg a faszt. Meg volt egy olyan osztálytársnőm aki minden mondatával kacérkodott kb a pasikkal... :D
2022. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!