Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális amikor egy mő a kapcsolatba olyan mint egy guminő? Se egy érintés, simogatás,hogy komolyabbat ne említsek. Nincs kedvem, nem akarom, nekem az nem esik jól.

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress mást nem csak a nő szakíthat
2022. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez így nem felel meg, akkor nem normális.
2022. máj. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eldöntötted, mi a kérdés?! Nem kell vele maradnod, feltalálták már a szakítást/válást...


Tehát: fel is út, le is út! (Lehet, hogy Ő sem szeret igazán. Már rég flörtölt volna veled.) El tudom képzelni, hogy a mai divatnak megfelelően KÉNYSZERBŐL feküdt le veled. Így nincs min csodálkozni.


Viszont: ha te vagy számára az első szexuális tapasztalat, akkor még jó néhány alkalommal érdemes próbálkozni. Lehet egy riadt "kislány" még a lelke mélyén... én is csak a harmincas éveim folyamán kezdtem el jobban kibontakozni egy kicsit, negyvenesen pedig méginkább belelendültem...


Vannak későn érő emberek. Ez is ilyen dolog, nem vagyunk egyformán. (Későbbi éveiben még megtanulhat bőven sok mindent, huszonévesen még nincs lemaradva semmiről!)

2022. máj. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Javítás: nem vagyunk egyformáK.
2022. máj. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Nem szeret igazán. Életemben egyszer, egy hónapig én is voltam "gumino". Egy hosszabb kapcsolatomnak lett vége. Szóval hiányzott a szex de nem azzal a partnerrel. O odavolt ertem. Kielegitett, élveztem, ez volt a lényeg. Nem csokoloztam vele, nem igazán simogattam, szememet is behunytam de élveztem, jól csinálta.Neki biztos nem voltam akkora élmény. Azóta van egy 5veves kapcsolatom. Nagyon is aktív vagyok mert szeretem a barátomat.
2022. máj. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!