Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társaim, ti kosaraztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, ti kosaraztatok már ki csinos nőt aki felkínálta magát nektek ? Utána nem éreztétek magatokat furcsán ? Okokat is soroljatok pl miért tettétek.

Figyelt kérdés

32 eves vagyok , jelenleg egyedülálló.

Van egy nő akivel egy éve viszonyom van , de inkább csak szexre korlátozódik mert a lány férjezett. Kb havi egy alkalommal , két havonta szexelunk . Igazából gyönyörű egy nő , és az ágyban is kimagasló , talán az egyik legjobb akivel eddig dolgom volt , én nem vagyok egy tipikus adonisz nem tudom mit lát bennem bár gondolom tetszik neki az ágyban nyújtott teljesítményem , megadom neki azt amit kíván. Viszont mióta tart ez az egész azt vettem észre más nők igazából nem érdekeknek annyira szexuálisan , felkínálta magát egy hölgyike de vissza utasítottam pedig csinos volt meg kedves , magam sem értem mi van velem . Vhogy azt érzem nem tudna senki olyat nyújtani amit hébe hóba megkapok, viszont az meg kevés alkalom , akármennyire nézem . Már kezdek aggódni hogy szerelmes lettem pedig nem szeretnék 😄 Mással is fordul elő hasonló vagy csak én vagyok ilyen lúzer , hogy hű vagyok egy egyébként hűtlen nőhöz , de csak azért mert túl fel lett téve a mérce ? 😅


2022. szept. 19. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez most vmi önreklám?

Mert hogy a sztori kamu ,az is biztos

2022. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a válasz; őt kívánod, őt akarod... nincs ezzel baj, de a kötődést, ami ki tudja hová jut, valahogy kezelni kell majd....🤔
2022. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dehogy önreklám , nem annak szántam 1 es.
2022. szept. 19. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, jó nagy lúzer vagy, a szeretősdi nem való mindenkinek, neked úgy látszik pont nagyon nem, csak magadat teszed benne tönkre és elcseszed rá a legjobb éveidet. Inkább dobtad volna ki a hűtlen luvnyát és próbáltad volna meg a szingli csajjal.
2022. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért érdekes ez az egész mert ha a lányra gondolok akivel szex kapcsolatban vagyok nincsenek úgymond olyan érzéseim mint: féltékenység a férje felé, vagy nem képzelem el magunkat x év múlva , hogy együtt vagyunk mint pár meg otthagyja a férjét nincs ilyen gondolatom , mint pl egy kvázi szerelmes embernek , ha eszembe jut a csaj mindig vmi szexuális fantázia ugrik be . Ezért sem értem
2022. szept. 19. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, kosaraztam már ki lányt, nem is egyet, aki rámnyomult, de egyik sem tetszett nekem. Barátok voltak, de szexuálisan semmit sem láttam bennük.
2022. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah megértem utolsó . Kb én is ezt éreztem hogy a csaj nem tudna bánni a cerkámmal, de Kitudja 😄
2022. szept. 19. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem prosti kínálkozott fel és utána furán éreztem magam. 10/10-es csaj volt ami még prostinál is ritka, ilyen jó csaj még az ismerősi körömben sincs... nem hogy a volt barátnőim között, akit meg fel tudnék szedni, hát közelébe se érnek. Utána kicsit hiányérzetem volt.
2022. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!