Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nudista strandon véletlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nudista strandon véletlenül erekcióm lesz egy csinos meztelen lány miatt akkor kizavarnak onnan? Lehet ott leskelődni észrevétlenül?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Óvatosan mert nekem is volt. Aztán volt ott 2 meleg srác. 19-20 évesek. Aztán az egyik meg mikor mentem WC-re jött utánam, hogy leszopna :D

Jelzem leszopott, de utána tök utáltam magam. Ma már tudom, hogy bi vagyok. Na és amúgy az ilyen gáz. Nem csípik egy strandon se. Ha úgy van inkább takard el törcsivel még mindig jobb.

2022. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha leskelődni mennél, akkor inkább ne menj...

Kidobni egyébként nem fognak, de az erősen elvárt, hogy ne mutogasd. Senki nem látja, hogy a víz alatt vagy törölköző alatt merev-e neked, de ha álló farokkal járkálsz vagy bámulsz valakit, abból már könnyen lehet probléma.

2022. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Az átlag életkor valahol 60+ körül mozog az ilyen helyeken, csak szólok, ja és erősen túlsúlyosak. 😀
2022. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3 Ezt miért találtad ki?
2022. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kitaláltam, ezt tapasztaltam.
2022. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Verd ki előtte
2022. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Verd ki előtte 3x

Ott meg legyen kéznél egy törcsi

2022. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár óra alatt megszokod a látványt no para
2022. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 manly ***** válasza:
100%
A nudi nem a szexről szól, de előfordulhat merevedés az elején.Nem illik leselkedni.
2022. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!