Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 50 fölötti nőgyógyásznak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 50 fölötti nőgyógyásznak lehet izgató egy csinos, odalent ápolt, szép nő? Vagy ebben a korban már totál immunisak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Egy gyönyörű puncira minden férfi megmozdul.
2022. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Valószínű napi minimum 3-4 ilyen csinos puncit lát, lehet velem van a baj, de az én puncimra sosem állt még fel a dokimnak, szerintem el tudják különíteni.
2022. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet izgató, de a nő "fogja meg" egyben, nem önmagában a p.ncija. Utána lesz kíváncsi jobban a p.ncijára.
2022. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha esztétikailag szép, azt nyilván észre veszi, de nem hinném, hogy szexuálisan izgató lenne számára. Ahogy írták, már aznap fog látni még, vagy látott már hasonlóan szépet.
2022. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Miért lenne egy férfi 50 fölött "immunis"?????????????????? Voltál már 50-es férfival? Valószínű nem. Mert ha megtapasztaltad volna nem kérdeznél ekkora baromságot!

50+Ffi

2022. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem az ötvenes férfiakra érti hogy immunis. Itt szerintem elsősorban az a kérdés hogy egy NŐGYÓGYÁSZ 50 évesen már olyan 15-20 éve kb benne van a szakmában, az alatt már nyilván bőven látott puncit, konkrétan mindenfélét. Szerintem lehet, hogy egy rezidensre még hatással van egy csinos punci, de utána megtanul rá munkaként tekinteni. Mint pl az autószerelő, ha egy erős, jó, szép motort lát, valószínű megjegyzi magában, hogy ez jó cucc, de aztán tudja, hogy ez csak egy javításra váró motor, és nekiáll megcsinálni. Remélem érted kedves 5-ös. Szóval nem tartja semmi “puncira immunisnak” az ötvenes férfiakat!
2022. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*senki (autocorrect)
2022. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint te még nem hallottad a viccet, amikor:

A nőgyógyász bemegy a kocsmába, majd örvendezve felkiált:

Arcok! Végre arcokat is látok!

2022. aug. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6: köszönöm, igen, erre gondoltam, hogy ebben a korban, ennyi szakmai háttérrel esetleg már rá se hederít.

Feltételezem, hogy egyébként jól működik a szexuális életee

2022. aug. 26. 06:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Mind minden esetben, itt sem lehet általánosítani.

Nyilván nem a többség, de nem ritka jelenség, hogy a nőgyógyász bizonyos nőkre felizgul, vagy akár ki is kezd valamilyen formában a pácienssel.

Csak Magyarországon több ilyen eset került nyilvánosságra (és tudjuk, hogy a szexuális zaklatási esetek igen kis része kerül be a köztudatba), ahol az orvosokat eltiltották vagy meg is büntették.

Én is tudok konkrét esetekről, szóval az az általánosítás, hogy egy nőgyógyász már immunis, vagy nem érdekli, vagy hozzászokott, nem állja meg a helyét.

Azt lehet mondani, hogy a többségre igaz, hogy nem viselkedik helytelenül, és valóban szakmailag korrekten jár el, de sajnos vannak ilyen esetek, ha nem is tömegesen.

2022. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!