Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érez, mit él át az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez, mit él át az a férfi, akinek csinos bnő mellett sincs szexuális vágya, nem áll fel, nincs rendes merevedése?

Figyelt kérdés
Kérlek csak azok irjanak akiknek volt/van ilyen gond. Szeretném jobban megérteni a helyzetet, a férfi helyébe képzelni magam, mit él át ilyenkor... 50 elején vagyunk, én kívánnám, de neki már szinte szexfilmre sincs merevedése :-(
2022. aug. 18. 06:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ki van égve,elmúltak a nemi vágyak ,stb.
2022. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Neki már lefőtt a kávé. És sajnállak téged. Nálunk a fordított felállás van, én még három lábbal kelek, de hiába. 50F
2022. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
37 vagyok, rég szexualitás nélkül, szinte folyamatos merevedéssel. Szívesen segítek rajtad, kérdező😇
2022. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez ilyen, a korral is jár meg valószínű hogy un is téged, vágy nélkül nincs merevedés. Ha eddig még szedett potencianövelőt akkor ki lehet próbálni, ezzel nyerhettek még néhány évet mielőtt végleg lemondanátok a szexről. Persze szigorúan orvos által felírt dózisban.
2022. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 50 vagyok,de a feleségem már engem sem tud nagyon lázba hozni. Viszont más nőkre működik a hidraulika.
2022. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3# nem keresek köszi


4# az unalmat azért zárnám ki, mert friss kapcsolat, és más sem érdekli. Mint irtama szexfilmre se működik. Látom.


5# 15 év után oke lenne...neki viszont más nőre se. Általánosságban nincs benne semmi láz :-(

2022. aug. 18. 08:29
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Én megnézetném, hogy minden rendben van e a szívével és vagy a lumbalis csigolyák nem e sérültek. Ezek is okozhat a erekciós problémát.
2022. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudom hogy minek kezd párkapcsolatba az ilyen. Nyilván tudja magáról hogy impotens, szóval az volna a minimum hogy ezt az elején tisztázni kellene. Egy aszexuális nővel jól el tudna lenni, de egyébként minden normálisan működő nőt lehoz az életről egy impotens férfi szóval a ti kapcsolatotoknak sem lesz nagy jövője.
2022. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem közölte előre akkor àtvert.jól kezdődik...
2022. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz vágyat felé, akkor miért vagytok együtt? Ha, mani,lótyi,zseton pénz!?
2022. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!