Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érez, mit él át az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez, mit él át az a férfi, akinek csinos bnő mellett sincs szexuális vágya, nem áll fel, nincs rendes merevedése?

Figyelt kérdés
Kérlek csak azok irjanak akiknek volt/van ilyen gond. Szeretném jobban megérteni a helyzetet, a férfi helyébe képzelni magam, mit él át ilyenkor... 50 elején vagyunk, én kívánnám, de neki már szinte szexfilmre sincs merevedése :-(
2022. aug. 18. 06:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Impotens is jó, ha vastag a buksza mi?😅😅

Mellette keresel pár potens fiatalt, azok meg lerendeznek

2022. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11# nem vicces, pont nem pénzes és az soha nem is érdekelt. Engem az EMBER érdekel nem a pénztárcája. 2x annyit keresek mint ő ha szted ez játszik.
2022. aug. 18. 10:59
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Személye miatt vagy vele, igaz? Mi lesz veletek 6- év múlva. Ha most nem tud megdugni úgy normálisan akkor később szerinted fel fog állni neki és még fog dugni? Én szívesen le rendezlek, domináns Férfi vagyok!
2022. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 már én is felajánlottam neki, de azt mondja nem keres. Gondolom már van kandúr.

El sem tudom képzelni, pénzen, befolyáson kívül mi vehet rá egy egészséges nőt, hogy puha f.szu pasival legyen

2022. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14# mondjuk mert van lelke és nem egy érzéketlen f*z mint mondjuk te..?!
2022. aug. 18. 16:00
 16/16 anonim ***** válasza:

Van lelke, csak f.rka nincs🤣🤣

Nem baj, azt ad más.

#14 vagyok

2022. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!