Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony pasik ti mit gondolto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasik ti mit gondoltok mikor rámosolygtok egy csinos lányra? Miért nem kezdtek veletek egyszíntű lányokkal?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert szintek csak a te fejedben léteznek. :-)

Nem mellékesen: a magasság és a szépség rohadtul különböző dolgok. :D

2022. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Attól még hogy alacsony, lehet egy "szinten" egy csinos lánnyal, sőt.
2022. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor se akarjon egy alacsony hapsi szép nőt. Kicsit el vannak tévedve.
2022. júl. 24. 13:40
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Egy ilyen kérdést maximum egy sikertelen férfi ír ki,biztos hogy nem egy nő
2022. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézni attól még szabad.
2022. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Te vagy eltévedve kisfiú. Nem itt van a fociedzés
2022. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Milyen sikertelen férfi, meg kisfiú. Nőként mondom, a férfiak nem ennyire gonoszak egymással, mint a nők velük vagy egymással...

Ezt biztos hogy egy szokásos férfigyűlölő nő írta. Meg az is lehet, hogy kosarat kapott éppen egy helyes, alacsony pasitól, aki tetszett neki, és most így próbálja nyugtatni a kis lelkét.

Én alacsony vagyok és szoktak tetszeni alacsony férfiak, több közülük kimondottan jóképű. Inkább legyen 170 magas de jóképű, jótestű, mint 185 magas de csúnya.

2022. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez igaz fordítva is.


Tinderen engem is sok 10/4-5-ös dagadt nő talál be


Mindenki jobbat akar, mint amire hivatott

2022. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

Te sem vagy felszínes, cseppet sem🤣🤣

2022. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 nem is állítottam az ellenkezőjét. Mondjuk szerintem nem felszínesség, ha az ember olyan valakivel akar együtt lenni, aki tetszik neki, akihez vonzódik, de ez most mindegy is. Most komolyan, létezik bárki aki együtt AKAR lenni valakivel, aki nem néz ki (legalább számára) jól? Na ugye.

Na mindegy én csak azt akartam mondani, hogy az alacsonyság nagyon nem azt jelenti, hogy csak ronda nőknél van esélye egy alacsony férfinak. Egy alacsony de jóképű férfi külsőre jobban illik egy csinos nőhöz, mint egy magas de ronda férfi. Kicsit el van tájolva a Kérdező.

2022. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!