Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki kibírja sokáig szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kibírja sokáig szex nélkül,annál valamilyen súlyos probléma van és nem egészséges?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Mivel ez nem étel,vagy ital melyek nélkül meghalsz,így nem biztos hogy probléma van egy ilyen emberrel

Lehet ilyen korszaka van .

2022. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Van önuralmam, ami inkább erény, mintsem betegség.
2022. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Inkább nincs partner hozzá.
2022. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez úgy működik hogy ha nem csinálom akkor egyre kevésbé kívánom. Ha van itthon három tábla csoki akkor bezabálom az egészet egy nap alatt mert ott van előttem és csorog rá a nyálam. De alapból eszembe sem jut a boltban csokit venni mert nem szoktam és így nem is kívánom. Jobb inkább egyáltalán nem dugni mint ritkán mert az a néhány alkalom csak felkorbácsolja bennem a vágyat és majd megkergülök utána egy hétig. Ha meg sokáig nem csinálom akkor teljesen jól elvagyok a napi dolgaimmal, nem a szex körül jár az agyam.
2022. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
nem tudok nőkkel össze jönni, mert nem tetszem nekik. mit kéne tennem? legyek öngyi? kiverem, azt kész, ez van.
2022. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Akkor en beteg vagyok.
2022. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a) Nincs partner - marad a maszti.

b) Eltérő az emberek libidója, nem vagyunk egyformák.

c) Léteznek (mentális v. szervi okból) aszuális emberek.

d) Meg a fentiekbe nem tartozó szimpla hülyék is 😃

2022. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsivel több mint 4 éve nem voltam nővel 😅😅 sajnos nehezen ismerkedem az exem óta. 29F
2022. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!