Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napi 3x kiverni normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 3x kiverni normális, egészséges?

Figyelt kérdés
.. Ti hogy vagytok vele?

2022. szept. 12. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Enis szoktam

Nem baj szten

2022. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most verd ki a fejedből
2022. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen, csak váltott kézzel csináld...
2022. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Rex Hunter ***** válasza:
100%
Hát én mikor jóval fiatalabb voltam, akkor előfordult olyan is, hogy napi 10-szer is kicsavartam.... hát akkor még több volt a hormon... tudod miről beszélek! Most ezt már nem tudnám elképzelni, teljesen kizárt dolog!
2022. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Nem hiszem hogy káros lenne fizikailag, fejben viszont lehet hatása.


Megvan a Wall Street Farkasából az a jelenet az elején, amikor a bróker faszi a kezdő DiCaprionak mondja, hogy a kulcs a sikeres karrierhez a sok f@szverés és a kokain? Na, hát amikor lett először egy olyan munkám ami több stresszel és folyamatos dologgal járt, nekem is megvolt a napi 3-4. Feszkót vezettem le vele. Hibátlanul működött. Akkoriban nem volt partnerem.


Viszont ez megmaradt, gyakorlatilag évekig, akkor is amikor már lett párom és kevésbé stresszes munkám, továbbra is a stresszhelyzeteket ha lehetett, így “győztem le”. Meg persze kellett amúgy is, mert rászoktam. Viszont ennek a káros mellékhatása, hogy bizony a szexben is kevésbé izgulsz fel könnyen - ugyeugye, a poresznél beírod ami kell és 2 perc se kell hogy elkészülj, egy partnerrel ez nem így működik, de te ezt szoktad meg. És egyébként sem lesz akkora étvágyad ha sokat fened a gyíkot. Szóval nehezen de leszoktam, azóta sokkal jobb a szexuális életem.


Ilyen hatása lehet. Ezzel legyél tisztában, amúgy húzzad neki amennyit jólesik.

2022. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Már megint ezt kérdezi. Nem hiszem el h ennyi retardált van. verjed ahányszor jól esik. ki a szart érdekel
2022. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Való lányokkal való interkurzust ajánlom!
2022. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3x sok szerintem. Egyáltalán hogy van ennyi időd rá? 😅 Ok, ha 5 perc alatt végzel akkor értem, de az meg káros, mert akkor szexnél is rövidebb ideig bírod. Napi 1-2 órát meg csak masztira szánni szerintem már túlzás. De ha nagyon ráérsz, csináld, csak tényleg ennek lehetnek negatív hatásai a szexuális életedre nézve.
2022. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha sűrűn verik a férfiak! :P L
2022. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lehet tőle, ha rád jön,van időd verd ki nyugodtan.
2022. szept. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!