Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan egészséges nő ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan egészséges nő , vagy férfi , aki el tudná képzelni az életét szex nélkül ?

Figyelt kérdés
Az ( egészséges ) alatt , azt is értem egyben , aki rendszeresen kívánja a másik nemet , a szexet , akinek mind ez hiányzik az életéből,ahhoz hogy az tökéletes legyen .

#Barangoló.
2022. júl. 16. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Picit ellentmondásos a kérdésed. Azt mondod azt érted egészséges alatt, aki rendszeresen kívánja a másik nemet és a szexet. Az nyilván nem tudná elképzelni az életét szex nélkül.

Amennyiben csak maga az aktus egy másik féllel játszik, igen, eltudnám képzelni.

Ha maszturbálás is kizárva, akkor nem.

2022. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerzeteseknek is vannak vágyaik. De uralkodni is tudnak az ösztöneiken.
2022. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, mert eddig sem volt barátnőm, egyedül is megvoltam magamban.
2022. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem a szex teljes kizárásától ,de még a gondolatától is kiráz a hideg .
2022. júl. 16. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Szűz vagyok a kinézetem miatt. Szeretnék szexelni de nem tudok
2022. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én el tudom. Bőven elég, ha szexi nőkről nézek képeket. Jól megvagyok egyedül is. Volt már pár nagy szerelmem, amiből nem lett semmi, de ott a szex ott is mellékes volt.
2022. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6/ - Nagyon érdekes , amit írsz , de nekem pl: mindig még főleg amimkor egyedül voltam , nagyon hiányzott az , hogy valakit szerethessek , át ölelhessek és hogy legyen egy hű társam , akivel örömmel megoszthatom az életem .
2022. júl. 16. 13:42
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Ezek jó dolgok, de én függetlenebb típus vagyok. Jó lenne persze egy kapcsolat olyannal, akiért odavagyok, de az olyan lány ritka. Azt meg látom, hogy sok túlságosan függő ember milyen rossz kapcsolatokba menekül, csak hogy egy percig se legyen egyedül. Nekem az nem kell. #6-os voltam.
2022. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs az a helyzet, ahol én szexualitás nélkül élnék, persze tilthatják ideig óráig, de soha nem megy ki abból a szexuális ragadozós fejecskémből.


f

2022. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8/ - nyilván van igazság abban is , amit te írtál .
2022. júl. 16. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!