Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 vagyok, és szűz, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 vagyok, és szűz, nem sikerült lánnyal lefeküdnöm, megpróbáljam inkább fiúval?

Figyelt kérdés
Hátha az összejön...
2022. szept. 17. 23:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
46%
Kamu kérdés, ilyesmi heteró férfinak meg sem fordul a fejében.
2022. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen voltam elősször nővel, így utólag azt mondom nincs benne semmi... meg kell tanulni csajozni, írtak már erről millió könyvet, olvasgass aztán nyáron menj siófokra elméletet tesztelgetni... ott lehet nagyszámok törvényével játszani, ha csak .egkérdezed minden szembejövő csajtol lefeküdne e veled, sokból 1 biztosan igent mond.
2022. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
De már iszonyú régóta próbálkozom, de soha semmi nem jött össze. Egyszer smároltam egy lánnyal buliban, de akkor is ő kezdeményezett, és már az is régen volt. Nem is annyira a szex miatt, hanem hogy legyen végre valakim.
2022. szept. 18. 10:46
 34/40 anonim ***** válasza:
74%

Neked kell kezdeményezned.. amúgy lassan benne vagy a korban, 28+os elvált 1-2gyerekes kiéhezett anyukák, gyakorlatilag a legkönnyebb prédák.

Pár kedves szó, virág, elhívod kávézóba, a leggagyibb étterembe, vagy simán valami szar salsabuliba megtáncoltatod és már a bugyijában is vagy... ha többet akarsz pedig úgy rádcsimpaszkodik, hogy sose szabadulsz tőle...

2022. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem próbálkozol iszonyú régóta, mert 25 éves vagy... még nem is pelyhes a pötsöd iszonyú rég óta...
2022. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ha abból indulunk ki hogy valaki 14 évesen màr nőket dugogat akkor az sok idő.. Úgy mondom hogy én is nagyon későn szexeltem először.. Kimaradtam nagyon nagyon sokmindenből.
2022. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
36- 14 évesen max kislányokat dugogat, nőket kizárt. És akkoriban egyik fél se tudja hogy mit csinál… Lehet jobb is azokból az testileg-szellemileg éretlen együttlétekből teljesen kimaradni.
2022. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
#37 lehetséges .. igaz amikot sor került rà iszonyat jól éreztem magamat csak a gondolat ott maradt higy ezt előbb is meg lehetett volna élni. Bàr kàr vesződni rajta tudom :/
2022. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
77%
Énis szuz vagyok, 40 F, jöjjünk össze hogy ne legyünk egyedül, de szexelni nem akarok
2022. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Esetleg egy párhoz (ff+nő) lenne kedved csatlakozni? :)
2022. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!