Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 vagyok, és szűz, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 vagyok, és szűz, nem sikerült lánnyal lefeküdnöm, megpróbáljam inkább fiúval?

Figyelt kérdés
Hátha az összejön...
2022. szept. 17. 23:34
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
#19: Nem tudtam, hogy beszélgessek velük, hogy "szedjem fel" őket.
2022. szept. 18. 01:10
 22/40 anonim ***** válasza:
#21 Tehát még barátnőd sem volt?
2022. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
#22: Nem.
2022. szept. 18. 01:14
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz csajozni, miből gondolod, hogy pasizni tudsz? Egy csajnál ha be akarsz vágódni legfeljebb elutasít, de mindenki természetesnek veszi. Pasi esetében fenn áll a kockázat, hogy szájon vág, vagy minden ismerősöd, kollégád, családod előtt lejárat. Egyébként is csak akkor érdemes megpróbálnod, ha vonzódsz a férfi testhez, mert különben nem lesz sem erekció, sem orgazmus.
2022. szept. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
#23 Ez hosszú fojamat. Először a lányt meg kell szólítani (ez nekem is sokáig gondot okozott) beszélgetni vele. Aztán találkozgatni. Ezeken a találkozásokon egyre jobban utalni arra, hogy szereted. Ha ez rendszeressé válik, akkor már esetleg vihetsz neki mindig valamit (csokit, virágot stb.). Ezzel valószínűleg már egyre többször meghatod. A filmekben általában ha ezek folytatódnak, akkor már minden magától megy, ez velem is így volt. Én részemről ennyi. Remélem tudtam segíteni. ☺😊
2022. szept. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
#25: Kösz. :)
2022. szept. 18. 01:26
 27/40 anonim ***** válasza:
#16 Nagyon szívesen. Sok szerencsét. ☺
2022. szept. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Megint elírtam... #26 😑😧
2022. szept. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
76%

Ne tedd, megfogod bànni. Miután lefekszel egy ferfivel, úgy, hogy nem is vagy meleg, majd jól traumatizál és mégjobban magadba fordulsz…

25 évesen nem nagy tragèdia hogy szűz vagy. Én nőként 23 évesen vesztettem el.

Amúgymeg a sors iróniája lenne, és 100 hogy így lesz mert az élet mindig beint, szexelsz ferfival, arconhányod magad, majd 2 hét múlva megismerkedsz életed partnerével… Na ezt magyarázd majd el neki, meg néz tükörbe utána…

2022. szept. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Attól, hogy férfival csinálod, még szűz maradsz, egészen addig, míg punciba nem rakod a cerkád.


A csajozás egy kitartást igénylő elfoglaltság. Kevés embernek megy alapból, de szerencsére tanulható, fekleszthető ez a képesség. Próbálkozni kell, figyelni a beszélgetőpartner reakcióit, levonni a tanulságokat. A kudarcok acélozzák a jellemet, Légy elszánt, kezdeményezz, ne hagyd, hogy a kezdeti sikertelenségek kedvedet szegjék! Hajrá!!!

2022. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!