Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek megéri megpróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri megpróbálni Tinderen?

Figyelt kérdés

Még sosem próbáltam ki a Tindert, de sok helyen azt hallom, hogy egy normális kapcsolatot ott érdemes keresni.


Attól tartok, hogy esetleg olyan ismerőseim botlanak belém, akik nem éppen melegbarátok és esetleg csak poénból jelentkeznek fel. Ilyesmi történt már valakivel? Vagy hallott róla?

Mennyire sok a kamu fiók?


Vannak esetleg tapasztalatok, sikertörténetek vagy jótanácsok?

Előfordulhat, hogy az én korosztályom ott keresne párt?



19/passzív



2022. jan. 22. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Akkor már inkább a Grindr vagy a Romeo.
2022. jan. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen?

És mitől gondolod őket jobb lehetőségnek? Esetleg van tapasztalatod valamelyikkel?

(Köszi a választ)

2022. jan. 22. 08:30
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
A romeon ismertem meg a páromat. A tinder meg szerintem elég gagyi.
2022. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a tinder jobb a fiataloknak, ott a többség komolyat keres. Romeon/grindren sok a kép nélküli, meg akik nem tudnak profilt olvasni (nem tartják be a korhatárt stb)
2022. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Jó a romeo és a tinder is, mindkettőn jelen vagyok, de még nem futottam össze normális sráccal...
2022. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig két tartós kapcsolatom volt, a második jelenleg is tart :) Mind a két embert a Tindernek "köszönhetem" Úgy vélem hogy ott nyitottabbak ez emberek, plusz jó dolog hogy nem szerepel minden az adatlapon. Így megmarad az ismerkedés zarázsa is.
2022. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt állítod be, hogy férfiakat keresel akkor olyanoknak fog mutatni csak akik szintén férfit keresnek. Te pedig szintén csak ezeknek leszel látható. Nem fog veled találkozni olyan ismerősöd akinek nők vannak beállítva.

Volt már olyan, hogy átraktam mindenkire aztán jobbra huzogatott egy csomó férfi, sokkal többen voltak mint a lányok az ezelőtti hónapokban.

Szerintem könnyebb dolgod lesz mintha nőket keresnél.

Találkoztam ekkor ismerős arcokkal de igazából az hogy " mindenki"-re állítja át még nem jelenti azt feltétlenül hogy meleg kapcsolatot keres az illető.

2022. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!